reklama

Videa

Injustice 2 (1:54) | video: YouTube

Injustice 2 odhaluje další postavy

14.02.2017 v 21:30 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Tentokrát to bude Swamp Thing. Co všechno nás čeká?

Před vydáním většinou vývojáři spouští mediální masáž, která má za cíl nalákat co nejvíce potenciálních hráčů za co nejkratší dobu. Studio NetherRealm to vzalo trochu s předstihem a servíruje nám jeden střípek informací za druhým. Tentokrát nás čeká Swamp Thing. Nová postava, za kterou si zahrajeme.

Ve videu se můžeme názorně podívat na to, jak se charakter vlastně ovládá, na jeho speciální útoky, komba a jak si obstojí proti ostatním bojovníkům. Zatím hratelnost vypadá více než slibně a my už tak nějak očekáváme, že do několika týdnů tu máme další odhalení ze hry. Injustice 2 vyjde již 16. května, ovšem pouze na PlayStation 4 a Xbox One. Troufnete si?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Injustice 2 odhaluje další postavy

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.