reklama

Videa

For Honor (1:50) | video: YouTube

For Honor se chlubí launch trailerem

14.02.2017 v 21:22 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Boj samurajů, vikingů a rytířů může začít. Tři frakce a vyhrát může jen jedna. Na čí stranu se postavíte?

Před pár dny skončila otevřená beta multiplayerové bojovky For Honor, která ovšem nabídne také kampaň. Test nalákal přes tři miliony hráčů, ale ohlasy nebyly úplně ideální. Účastníci bety si stěžovali především na nestabilní servery, neférové souboje a nepříjemné hraní na klávesnici a myši. Přesto vývojáři slíbili, že nedostatky doladí.

Dnešním dnem, tedy 14. února, konečně hra vyšla na Steamu, Uplay a obou konzolích, tedy PlayStationu 4 a Xboxu One. Uvidíme, jak s hráčskými požadavky studio Ubisoft naložilo. Přece jen - na kupujících stojí celý úspěch značky a pokud si to vývojáři pokazí už teď, budeme tu mít stejný problém jako v roce 2014 u prvního Watch_Dogs.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: For Honor se chlubí launch trailerem

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.