reklama

Videa

CGI trailer k PC alge hry Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (2:22) | video: YouTube

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr CGI trailer

14.02.2017 v 14:05 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

NeocoreGames vydala CGI trailer, který předznamenává spuštění veřejné PC alfy pro hru Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr.

Konečně je to tu. Úplně první akční RPG ve světě Warhammer 40,000 došlo do alfa stádia a my tak můžeme pomalu vítat první inkvizitory zavítající do Caligarijského sektoru. Od včerejšího dne budou tvůrci dotvářet hru spolu s hráči a má se jednat o doslova úžasné společné putování. Celou cestu otevírá první CGI trailer.

Tvůrci ke hře samotné dodávají prozatím jediné. Je třeba si předně uvědomit, že se jedná o velmi rannou verzi a je tak nutné počítat s různými problémy či dočasnou absencí některých prvků hry. Od toho tu ale alfa a beta verze hry jsou, aby si hráči mohli při oficiálním plnohodnotném vydání hry vychutnat herní prožitek naplno a bez jakýchkoli rušivých elementů, které by bylo nutno ihned patchovat. Není však výjimkou, že i přes dlouhé fáze alfa a beta testování jsou některé tituly vydány s množstvím bugů a je nutné je okamžitě patchovat. Z nejbližší minulosti se one-day-patche dočkal například Resident Evil 7.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr CGI trailer

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.