reklama

Vývoj Armored Warfare již budou mít na starosti pouze vývojáři z My.com

Obsidian Entertainment vydal prohlášení, ve kterém informuje, že od dnešního dne se již nebudou podílet na vývoji Armored Warfare.

Stress Test Armored Warfare

Stress Test Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Jeden příběh končí, jiný zase začíná. Nějak takto by se nejspíš dala popsat událost, kterou si právě prošli vývojáři z Obsidian Entertainment. Po dlouhých čtyřech letech se totiž loučí s vývojem hry Armored Warfare. Ujistili nás ale, že se nemusíme o hru nijak bát. Její vývoj nyní přechází pod křídla společnosti My.com, které Obsidian důvěřuje a odchází tak od svého díla beze strachu o jeho budoucnost. CEO Obsidian Entertainment Feargus Urquhart se k tomu vyjádřil takto:

"V Obsidian Entertainment jsme vděční, že jsme měli příležitost pracovat na Armored Warfare přes čtyři roky. Nyní rádi předáme vývoj této hry do talentovaných rukou vývojářů z My.com, kterým věříme, že doručí skvělé updaty a obsah všem fanouškům Armored Warfare. My se nyní zaměříme na naše nově oznámené hry jako například Pillars of Eternity 2: Deadfire, Tyranny nebo Pathfinder: Adventures a také na naše ještě neoznámené projekty. Jsme pyšní na všechno, co jsme v Armored Warfare udělali a chtěli bychom poděkovat našim fanouškům za jejich pomoc a podporu."

Dále se k celé situaci vyjádřil i Publishing Director My.comu Yuri Maslikov:

"Děkujeme všem, co se podíleli na vývoji Armored Warfare, ať již v minulosti nebo současnosti. Předělaný vývojářský tým Armored Warfare nyní bude pokračovat v plnění současných plánů s aktualizacemi a budoucím obsahem pro hru."

Jak hodně se tato změna na hře projeví, odhalí pouze čas a my tak v tuto chvíli můžeme pouze poděkovat vývojářům z Obsidian Entertainment za péči, kterou hře dlouhou dobu věnovali a popřát jim hodně štěstí s jejich budoucími projekty.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Vývoj Armored Warfare již budou mít na starosti pouze vývojáři z My.com

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

  2. Dodatečná kvalifikace na Y-Games v CS:GO se ruší, turnaje se mohou zúčastnit všechny týmy

  3. Vývojáři Armored Warfare odhalují další novinku v aktualizaci 0.19

  4. Life is Feudal: MMO aspiruje na nejrealističtější MMO současnosti

  5. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

  6. Marvel’s Guardians of the Galaxy od Telltale startují dnes první epizodou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.