reklama

Vývoj Armored Warfare již budou mít na starosti pouze vývojáři z My.com

Obsidian Entertainment vydal prohlášení, ve kterém informuje, že od dnešního dne se již nebudou podílet na vývoji Armored Warfare.

Stress Test Armored Warfare

Stress Test Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Jeden příběh končí, jiný zase začíná. Nějak takto by se nejspíš dala popsat událost, kterou si právě prošli vývojáři z Obsidian Entertainment. Po dlouhých čtyřech letech se totiž loučí s vývojem hry Armored Warfare. Ujistili nás ale, že se nemusíme o hru nijak bát. Její vývoj nyní přechází pod křídla společnosti My.com, které Obsidian důvěřuje a odchází tak od svého díla beze strachu o jeho budoucnost. CEO Obsidian Entertainment Feargus Urquhart se k tomu vyjádřil takto:

"V Obsidian Entertainment jsme vděční, že jsme měli příležitost pracovat na Armored Warfare přes čtyři roky. Nyní rádi předáme vývoj této hry do talentovaných rukou vývojářů z My.com, kterým věříme, že doručí skvělé updaty a obsah všem fanouškům Armored Warfare. My se nyní zaměříme na naše nově oznámené hry jako například Pillars of Eternity 2: Deadfire, Tyranny nebo Pathfinder: Adventures a také na naše ještě neoznámené projekty. Jsme pyšní na všechno, co jsme v Armored Warfare udělali a chtěli bychom poděkovat našim fanouškům za jejich pomoc a podporu."

Dále se k celé situaci vyjádřil i Publishing Director My.comu Yuri Maslikov:

"Děkujeme všem, co se podíleli na vývoji Armored Warfare, ať již v minulosti nebo současnosti. Předělaný vývojářský tým Armored Warfare nyní bude pokračovat v plnění současných plánů s aktualizacemi a budoucím obsahem pro hru."

Jak hodně se tato změna na hře projeví, odhalí pouze čas a my tak v tuto chvíli můžeme pouze poděkovat vývojářům z Obsidian Entertainment za péči, kterou hře dlouhou dobu věnovali a popřát jim hodně štěstí s jejich budoucími projekty.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Vývoj Armored Warfare již budou mít na starosti pouze vývojáři z My.com

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. O víkendu se do Bratislavy vrátí AnimeSHOW a GAME EXPO

  2. Warhammer 40,000: Eternal Crusade přechází na free-to-play

  3. Assassin’s Creed: Empire vyjde v říjnu, naznačuje švýcarský obchod

  4. Do Civilization VI se chystá Makedonie s Alexandrem Velikým v čele

  5. Gwent - Positioning update

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.