reklama

Na PS4 přichází demo NiOh

Bude hratelné pouze dva dny a obsáhne tutoriál. Troufnete si na jedno z nejtěžších RPG po Dark Souls?

NiOh

NiOh FOTO: Koei Tecmo America

Nedávno jsme měli možnost vyzkoušet si demo hardcore RPG NiOh od Koei Tecmo, které dalo zabrat i těm nejvytrvalejším hráčům. Nyní přichází vývojáři s další zprávou, jež fanoušky určitě potěší. Za několik dní, konkrétně 21. ledna, budeme mít možnost zahrát si finální demo. To obsáhne vylepšení určitých prvků hry a opravu chyb. Dále také misi "Feelings towards Higan", helmu a možnost vytvořit si vzhledově stejnou masku. Nebudou chybět dodatečné tutoriálové mise, jako například "Bloody Flower from Hell" a základní výcvik, jenž vás naučí využívat pohyb ve svůj prospěch a nandat to nepřátelům co nejefektivněji.

img-responsive

NiOh | foto: Koei Tecmo America

Ovšem teď přichází ta špatná zpráva. Demo bude hratelné pouze 48 hodin, tedy od půlnoci 20. ledna. Brány zvráceného světa plného nestvůr se zavřou 22. ledna v tentýž čas. Bude tedy jen na vás, jak se výzvě postavíte. Tak jako tak, demo bude dostupné samozřejmě i u nás, v Evropě, a v Severní Americe. Bohužel se západní hráči nedočkají možnosti odemknout si speciální helmu, ale zbytek se pro nás nemění. 

img-responsive

NiOh | foto: Koei Tecmo America

NiOh vyjde v Severní Americe 7. února, v Evropě 8. a v Japonsku nakonec 9. února. Hru vydává Sony, proto si i z tohoto důvodu hru zahrajeme, alespoň prozatím, pouze na PlayStation 4. Budete schopni svým samurajským mečem rozsekat hordy nepřátel?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Na PS4 přichází demo NiOh

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.