MINIDAYZ se dočkalo nového obsahu a více zombie

MINIDAYZ je menší bratříček klasické survival akce DayZ Standalone, kterou tvoří její fanoušek. Celá hra se hraje z vrchu a je ve dvě 2D, jinak se v ničem neliší od svého velkého bratra. Právě dnes vyšla do MINIDAYZ aktualizace, která přidává nový obsah.

MINIDAYZ

MINIDAYZ FOTO: Bohemia Interactive Studio

Už při spuštění MINIDAYZ šlo poznat, že se nejedná jen o nějakou hru, která by byla splácaná za pár hodin. Vývojář s přezdívkou CannedBits si dal práci a svět DayZ předělal do 2D hodně věrně. Dean Hall, tvůrce DayZ byl celou hrou nadšen a stejně tak i Bohemia Interactive, která vývoj podpořila.

Hru si může zahrát kdokoliv, stačí pouze prohlížeč a účet u Bohemia Interactive, kde si pak aktivujete MINIDAYZ zdarma. Základní informace můžete najít na oficiální stránce DayZ, která dnes mimochodem prošla razantními úpravami.

Dnes také vyšla větší aktualizace do MINIDAYZ, která kromě oprav přináší hlavně nový obsah v podobě zprovoznění tvorby předmětů a jejich opravování. Do hry bylo také přidáno větší množství zombie.   

Témata: MINIDAYZ | DayZ
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MINIDAYZ se dočkalo nového obsahu a více zombie

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.