reklama

Diablo III v sezóně 9 přináší nejen návrat do minulosti

Co vše nás kromě návratu do dob minulých v novém patchi Diabla čeká?

Diablo III

Diablo III FOTO: Wccftech.com

S patchem 2.4.3 dorazila do světa Diabla 3 i nová sezóna s označením 9. Patch nám přinesl několik velice podstatných změn, které do hry  po letech znovu přilákaly obrovské množství oldschool hráčů.

Darkening of Tristam


V novém patchi si budeme moci zahrát již mnohokrát zmiňovaný remake původního Diabla, který byl vložen do Diabla 3. Toto jsme si měli možnost vyzkoušet již na PTR serveru a doporučuji všem si tento dungeon na motivy starého dobrého Diabla projít na vlastní kůži. Prožijete navíc zážitek i s původním ovládáním, kdy jste mohli chodit pouze čtyřmi směry. 

img-responsive

Diablo III | foto: Blizzard Entertainment

Objevit můžete i původní předměty, jako například King’s Sword of Haste nebo Godly Plate of Whale, na konci dungeonu na vás navíc čeká nový legendární gem, který je možné vkládat do helmy.

img-responsive

Diablo III | foto: Blizzard Entertainment

Updatované itemy

Dále samozřejmě došlo k updatu některých Legendary itemů, tak jako v každém patchi. Velmi zajímavě se jeví například nový Manald Heal ring, ale to, zda-li nové itemy zařadíte do svých buildů, je samozřejmě jen a jen na vás.

Revize Greater Riftů

V tomto patchi proběhla další revize Greater Riftů tak, aby měli hráči v “end” fázi hry nové výzvy. Zda-li tato změna přinese kýžené výsledky a my tak nebude končit sezóny v Greater Riftech 120+, to uvidíme až ke konci sezóny. My však každou takovou změnu vítáme a je vidět, že Blizzardu na Diablu stále záleží.

Zdroj: Blizzard Entertainment

Změny u Enchanterů/dyes

Změnou prošel i systém transmogování (proměn vzhledu) itemů, kdy ke změně barvy již nepotřebujete kupovat jednotlivá barviva u vendorů, stačí zajít k NPC Mystic. Je to tedy opravdu znatelné ulehčení a zkrácení doby, pokud si chcete svoji postavu vyšperkovat.

Zdroj: Blizzard Entertainment

Guide pro levelování v nové sezóně:

Youtuber Desolacer pro nás připravil google dokument s návody a buildy pro nejrychlejší levelování každé z class. Navíc každý z těchto buildů doplnil důkazem o dolevelování za 2-4 hodiny, tudíž se dá spoléhat na to, že opravdu fungují. 

My už jsme s novou sezónou začali. A co vy? Přidejte si mě do přátel (Zerain#2986) a pojďme spolu pokořit démony čekající jen na to, až jim dáme pořádnou nakládačku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Diablo III v sezóně 9 přináší nejen návrat do minulosti

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. PlayerUnknown's Battlegrounds za svůj první víkend v early access vydělalo 11 milionů dolarů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.