reklama

Patch The Far Edge of Fate do Final Fantasy XIV je za dveřmi

Vývojáři neusnuli na vavřínech a neustále na MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn pracují. Co nového nás čeká tentokrát?

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV FOTO: Square Enix

Pár dní po oznámení expanze Stormblood do stále populárního MMORPG vývojáři nelení a doslova nás zahlcují dalšími novinkami, mezi které patří například patch 3.5, tedy The Far Edge of Fate pro momentální datadisk Heavensward. Toho se dočkáme již 17. ledna, tedy za necelých 10 dní a obsáhne tolik nového obsahu, že budete rádi, když to do nového datadisku stihnete odehrát.

img-responsive

Létající mounti z As Goes Light, So Goes Darknes patche | foto: Square Enix

A jaké novinky do hry vlastně zavítají? Tak především ty ve formě vlivu na herní svět. Mocný Warrior of the Light rozdělí impérium, kterému se hráči budou moci postavit a jako by to nestačilo, podíváme se opět do oblíbeného dungeonu Sohm Al, kde narušíme svatou půdu hrůzu nahánějících draků. Také se odemkne další část příběhové linie Shadows of Mnach, kde nás čekají nové raidy a boj proti Zurvanovi, poslednímu členovi Warring Triad. V poslední řadě dostaneme možnost vydat se na průzkumné mise po celé zemi Eorzea.

img-responsive

Nově se budete moci proletět i na tomto mountovi | foto: Square Enix

Ze seznamu drobných úprav stojí za zmínku vylepšení Party Finderu, což znamená, že hráči z jiných serverů na tom samém data centru (tedy rozdělení na Evropu, Severní Ameriku, Japonsko a podobně) budou moci rekrutovat, prohlížet ostatní skupiny a především se sami do jedné přidat. V PVP vývojáři vylepší dlouho žádané Frontline a Duel módy, tentokrát přihodí ovšem i novou mapu - The Feast. A jelikož studio Square Enix naslouchá zpětné vazbě, dovolí nám využívat Duty Finder i v případě, že budeme mít zrovna vyvolaného mounta Chocoba. Zatím to vypadá na solidní zásobu a je vidět, že tvůrcům na hře pořád záleží.

Na závěr se nezapomnělo na oznámení data konání fanouškovského festivalu Final Fantasy XIV: A Realm Reborn v Evropě. Letošní ročník proběhne ve Frankfurtu 18. a 19. února. Jen zchladíme vaše nadšení - lístky na festival jsou velmi limitované a pokud se chcete zúčastnit, odkážeme vás na oficiální stránku pořádané akce, kde si je můžete zakoupit za cenu zhruba 4 tisíce korun (148.99€). Těšíte se?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Patch The Far Edge of Fate do Final Fantasy XIV je za dveřmi

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. PlayerUnknown's Battlegrounds za svůj první víkend v early access vydělalo 11 milionů dolarů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.