reklama

Videa

Představení budovatelského systému hry Conan Exiles (3:58) | video: YouTube

Podívejte se, jak vypadá budování v Conan Exiles

06.01.2017 v 21:40 – Novinky

0 komentářů

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Již 31. ledna bude zahájen Early Acces nové open-world survival hry Conan Exiles. Abyste si lépe dokázali představit, jak bude hra vypadat, vydali vývojáři video o budování. Pojďme se nyní společně podívat, jak to tedy vypadá.

Svět hry Conan Exiles je nemilosrdné místo, ve kterém na vás čeká nebezpečí na každém rohu. Stavba vlastního přístřeší se tak pro vás stává jednou z nejrozumnějších strategií pro zajištění vlastního bezpečí. A vždy je přeci potřeba mít nějaké místo, na které můžete vystavit lebky svých poražených nepřátel.

A právě tuto mechaniku hry nám v krátkém videu představují kreativní ředitel Joel Bylos a hlavní designér Oscar Lopez Lacalle. My se tak dozvídáme, že se nejedná o nějak zvlášť náročnou věc. Jednoduše si vyberete jakou část chcete vybudovat a potom ji prostě umístíte do světa. Ty se na sebe mohou poté různě napojovat. A že se může jednat o opravdu zajímavé stavby nám toto video rozhodně dokazuje. Napomáhá tomu například možnost napojit vaše budovy na různé skály.

Všechno to působí zajímavým dojmem a jsme rozhodně zvědaví, jak si hra ve svém předběžném přístupu povede.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Podívejte se, jak vypadá budování v Conan Exiles

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.