reklama

Videa

Výroba Altairova meče (1:54) | video: YouTube

Jak se ková meč slavného Altaira?

03.01.2017 v 21:46 – Novinky

0 komentářů

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Jak vzniká meč legendárního hrdiny Altaira, jednoho z hlavních protagonistů série Assassin's Creed? To se dozvíte ve videu od Man at Arms: Reforged!

Assassin's Creed je mezi hráči proslulé. A první díl se může pyšnit jedním z nejvyšších hodnocení, které kdy recenzenti podobné hře dali. Pozoruhodná není na sérii pouze hratelnost, grafická stránka hry nebo možnosti, ale také historické zbraně a odkazy, jež titul nabízí. Zkrátka něco, co jsme v době vydání dosud neviděli. Například meč hlavního hrdiny - Altaira. Právě z tohoto důvodu se hoši z Man at Arms: Reforged rozhodli, že se ho pokusí ukovat.

Tentokrát si s tímto kouskem řádně vyhráli, výsledek jim zabral hodiny úmorné práce, ale stálo to za to. Na konci videa se totiž můžete podívat, jak velkou účinnost vlastně takový meč má. Tvůrci videa po celou dobu sdělovali i svůj postup, kdyby si to chtěl nějaké nadšený fanoušek vlastnoručně vyzkoušet.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Jak se ková meč slavného Altaira?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.