reklama

Diablo oslaví 20 let patchem 2.4.3 a speciálním eventem

20 let Diabla se Blizzard rozhodl oslavit napříč všemi světy, které vytvořil. Nedávné video nám odhalilo podrobnosti eventu v samotném Diablu a máme se na co těšit! Ve hře totiž zabrouzdáme do doby prvního Diabla se vším všudy.

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls FOTO: Blizzard Entertainment

Darkening of Tristram event

V průběhu ledna se budou ve hře nacházet cultisti, kteří se budou snažit obnovit vše, co Adria (Jeden ze záporáků Diabla 3) vybudovala. Její věrní si moc dobře uvědomují, že jedinou překážkou na cestě k vítězství jste vy a budou vás průběžně přepadávat. Pokud je zabijete, budete mít následně možnost vejít do lokace s magickým portálem, který skrývá tajemství celého eventu.

Po vstupu se přenesete nejenom do světa prvního Diabla, ale změní se vám grafika, hudba i ovládání do stylu prvního Diabla, což náležitě ocení nostalgičtí hráči této herní série. V dungeonu budete samozřejmě nacházet nejrůznější odkazy na předešlé Diablo série ve formě itemů, nepřátel a bossů. Jedním z bossů zmiňovaných přímo vývojáři je samotný Butcher, kterého předělali do klasické podoby z Diabla 1 tak, aby byl ještě nebezpečnější!

V rozhovoru se vývojáři také zmiňují o důležitosti Diabla pro herní průmysl a postup, jakým se snažili zachytit Diablo 1 do nynější hry.

Změny v samotné hře

Celý patch se samozřejmě nebude točit jen kolem eventu a nabídne nám spoustu drobných vylepšení samotné hry. Greater Rifty dostali menší rework a jednotlivá podlaží budou konzistentnější co se velikosti a počtu nepřátel týče, Dále byla změněna leaping mechanika mobů. Hráči budou mít možnost zabít nepřátele v letu, což nejen napomůže k samotnému přežití v Diablu, ale i částečně napomůže k "wow" efektu z hromadné smrti letících nepřátel. Nakonec bylo opraveno mnoho bugů a systém obarvení brnění byl přesunut k Myriam, the Mystic.

Mimo tyto změny se můžeme těšit i na novou sezónu a všichni si tak budeme moci začátek nového roku pořádně užít v old school Diablo stylu.

Odkaz na rozhovor s vývojáři popisující nový event ZDE.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Diablo oslaví 20 let patchem 2.4.3 a speciálním eventem

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. PlayerUnknown's Battlegrounds za svůj první víkend v early access vydělalo 11 milionů dolarů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.