reklama

Armored Warfare - přehled novinek v aktualizaci 0.19

Tak dlouho očekávaný Balance 2.0 se konečně chystá vyjít na světlo světa. Jeho součástí by měla být následující aktualizace 0.19. Pojďme se tedy společně podívat, co tento update přinese.

Armored Warfare - přehled novinek v aktualizaci 0.19 - anotační foto

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Balance 2.0. Snad každý, kdo hraje Armored Warfare, již tento pojem zaslechl. Dlouhou dobu se o tomto přepracování hry pouze diskutovalo a teoretizovalo. Nyní se však s aktualizací 0.19 Balance 2.0 promění ve skutečnost.

A pokud byste přeci jenom do této chvíle nezaznamenali tento pojem, podívejte se do některých našich starších článků, kde jsme Balance 2.0 konkrétně rozebírali. Já již nebudu zde toto rozebírat do detailů a řeknu vám pouze ve zkratce, co byste si měli pod Balance 2.0 představit. Jedná se o masivní předělání mechanizmů Armored Warfare s cílem vylepšit všechny aspekty gameplaye.

Aktualizace 0.19 ale nepřináší pouze toto. Součástí bude také nová Global Operations mapa, dvě PvE mise a nová vozidla. Jednat by se tak mělo o zatím největší update, který obohatí hru.

Zde je seznam největších novinek:

 • Balance 2.0
 • Global Operations mapa "Barren Divide"
 • PvP mapa "Canyon"
 • PvE mise "Raiding party"
 • PvE mise "Watchdog"
 • Funkce "Skirmish"

Největší záhadou zde určitě musí být nová funkce Skirmish. Pojďme si tedy vysvětlit, o co se jedná. Nejspíše již spousta z vás zažila problém s připojením se do PvP hry z důvodu nízké herní populace v méně hraných dobách. A právě funkce Skirmish by vám s tím měla pomoci. V případě, že hra nebude schopna vytvořit hru nejméně o velikosti 5v5 v stanoveném časovém období, budete zasazeni do nových Skirmish zápasů od 3v3 do 5v5 na menších verzích map Cold Strike, Cernerus, Reactor a Pipelines. Tyto zápasy se budou řídit standardními pravidly PvP.

My se na určitě aktualizaci těšíme, neboť jsme zvědavi, jak Balance 2.0 nakonec dopadne.

Vstoupit do diskuze (1 komentář)

Diskuze: Armored Warfare - přehled novinek v aktualizaci 0.19

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 1, poslední 07.01.2017 02:48 Vložte komentář

Zobrazen poslední komentář. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Nejčtenější články

 1. Gabe promluvil, Valve pracuje na nové hře

 2. Byly odhaleny další změny u vozidel v Balance 2.0

 3. Dva týmy to dotáhly na Intel Extreme Masters

 4. Druhý betatest Revelation Online nabídl pořádnou dávku MMO

 5. Hearthstone turnaj středních škol v pátek navštívil Českolipské gymnázium

 6. Snax opět předvedl svou magii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.