reklama

Videa

Cinematický trailer pro hru Vampyr (1:39) | video: YouTube

Nový trailer pro hru Vampyr!

23.12.2016 v 02:40 – Novinky

0 komentářů
Marek Veverka

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Tvůrci her "Remember me" a "Life is Strange" v něm odhalují část příběhu o jeho záhadném protagonistovi, Dr. Jonathanu Reidovi.

Hra je zasazena do Londýna roku 1918 trpícího smrtící španělskou chřipkou, jež za sebou nechává jen slzy a bolest. Dr. Reid se vrací z hrůz první světové války sužován zcela novou chorobou - vampyrismem. Svůj další život zasvětí snaze svou nemoc pochopit a naučit se s ní žít, stejně tak jako své neutuchající touze pomáhat lidem nemocným chřipkou.

Každá smrt ve městě má vliv na osud Londýna. Zabíjení je nevyhnutelné, nicméně to, kdo zemře, je jen ve vašich rukou. Každý z občanů může být zabit i zachráněn - s přibývajícími lovci upírů, kteří se hemží v ulicích, bude však příležitost krmit se krví slabých stále lákavější.

  • Prozkoumejte temnou atmosféru Londýna na počátku dvacátého století.
  • Vžijte se do role zmučeného, leč silného upíra učícího se pravidla svého nového údělu. Vědce i monstrum zároveň. Ty nejtěžší bitvy se odehrají ve vašem vlastním nitru.
  • Vytvořte si svůj vlastní bojový styl prostřednictvím širokého spektra zbraní a mocných upířích schopností, abyste tak porazili širokou škálu unikátních bestií.
  • Zvolte si svůj osud. Morální volby vytvoří váš vlastní příběh. Jak moc zvládne být upír člověkem, když jednoduše musí jíst? To je na vás.

Hra vychází v roce 2017 na PS4, Xbox One a PC. Více informací získáte na stránkách hry.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Nový trailer pro hru Vampyr!

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.