reklama

Mafia III: Závody a úprava vozů v New Bordeaux

A k tomu stylové outfity pro tu správnou atmosféru.

Mafia III

Mafia III FOTO: 2K Games

Vývojáři v 2K a Hangar 13 po vydání svého dlouho očekávaného titulu rozhodně neusnuli na vavřínech. Minulý měsíc hráčům dodali do skříní rovných 11 outfitů pro Lincolna a tentokrát přicházejí s daleko lákavějšími změnami. Ulicemi New Bordeaux se budete moci prohánět s vytuněnými vozy a sem tam si střihnete i nějaký ten závod.

Customizace vozidel byla jedním z prvních požadavků hráčů. Vývojáři poslouchají a slyší a proto do Lincolnovy sbírky přibude 10 upravovatelných aut. 6 z nich získáte ve hře, 3 z nich připadnou majitelům Family Kick-Back accesu a poslední, desátý vůz, bude k odemknutí. Na každém z vozů budete moci provést přes 50 změn, od výměny výfuku a kol po stylový spoiler.

img-responsive

Mafia III | foto: 2K Games

Z Mafie III doslova sálá atmosféra klasických filmových honiček z šedesátých a sedmdesátých let. Ve hře jste dostali malou ochutnávku toho, na čem se nyní můžete doslova vyřádit. Čeká na vás 12 závodů, 6 okruhových a 6 s určeným cílem. Najdete je, podobně jak je tomu v Need for Speed, na mapě. Stačí k nim jen dojet a pak už jen pořádně sešlápnout pedál. A k tomu si můžete obléct jeden ze třech nových outfitů. 

Témata: Mafia III
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mafia III: Závody a úprava vozů v New Bordeaux

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.