reklama

Videa

Příběhový trailer na hru Sniper Elite 4 (2:05) | video: YouTube

První příběhový trailer pro hru Sniper Elite 4

07.12.2016 v 17:58 – Novinky

0 komentářů
Marek Veverka

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Tvůrci v něm odhalují plán na rozpoutání italského hnutí odporu v období druhé světové války.

Fanoušci lačnící po nových informacích ohledně očekávaného pokračování SNIPER ELITE 4, mohou alespoň část svého apetitu ukojit prvním ze série nových příběhových trailerů, pojmenovaným "Italy 1943". Ten, krom dříve nezveřejněných ukázek concept artu, prostředí atd., odhaluje části příběhu líčícího složité politikaření v pozadí spojenecké invaze do Itále. Ve hře SNIPER ELITE 4 jako Karl Fairburne pomůžete osvobodit celou zemi z oteží fašismu, zažehnete plamen hnutí odporu, a při tom všem odhalíte strašlivé nacistické technologie ohrožující celou Evropu.

V podrobném článku pro blog PlayStation Blog dodává k zasazení hry její Narrative Designer Colin Harvey:

"Karl je vrhnut do země, která žila po dlouhé dvě dekády v pevném podrůčí Mussoliniho fašismu. Politická opozice fakticky neexistuje. Byla buď potlačena, nebo její členové uprchli do zahraničí. V součastnosti se však společností šíří nespokojenost."

Sniper Elite 4 - první příběhový trailer

V následujících týdnech by nás měla čekat další videa, která nám dají možnost poodhalit nové části dramatického příběhu hry SNIPER ELITE 4. Těšit se tak můžete na spoustu zajímavých postav, překrásné lokace a poutavé vedlejší dějové linky, s nimiž se setkáte v prostředí druhé světové války.

SNIPER ELITE 4 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. února, 2017.  

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: První příběhový trailer pro hru Sniper Elite 4

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.