K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Vyhlášení Giveaway k příležitosti 2 000 like na Facebooku

Před týdnem jsme s vámi, našimi čtenáři, oslavili dosažení 2 000 like na naší Facebookové stránce. Nyní je čas na vyhlášení výherců.

GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz FOTO: GAMIFIQUE.cz

1. cena - Figurka Skyforge

První cenou v naší giveaway je figurka hlavní božské postavy ze hry Skyforge, uschovaná v krabičce Sandboxr. Přihlásili se o ní dva zájemci, výhercem, kterému pečlivě zabalenou figurku zašleme, se stává  Arnošt Mertlík.

2. cena - Teplá zimní šála Armored Warfare

V teplotách, které panují poslední týden, již nejeden z nás sáhl po staré dobré šále. Ta, kterou jsme se rozhodli nadělit jednomu z vás, má navíc i bonusových +75 Armor. A to jsou na šálu dost dobré staty. Šála k Jiřímu Kačenovi, přes mezistanici v redakci Gamifique, putuje ze slunného LA, kde se vývojáři z Obsidian Entertainment nezalekli ani evropského zimního počasí a svou výbavu mu přizpůsobili. 

img-responsive

Teplá zimní šála Armored Warfare +75 Armor | foto: GAMIFIQUE.cz

3. cena - Triko Armored Warfare

Z prostředí tanků pro vás máme nachystaný i další kousek do šatníku. Je jím triko Armored Warfare. Získává jej Rosta Krestyn

img-responsive

Triko Armored Warfare velikost M | foto: GAMIFIQUE.cz

4. cena - Svítící hopsakoule StarCraft II

Hopsakouli jsme do soutěže zařadili pod tímto názvem a ani nás nenapadlo, že to nemusí být název oficiální, známý každému. Upozornil nás na to právě Tomáš Greššo, který si o "hopsakouli" napsal. My tedy po důkladném studiu terminologie tohoto předmětu Tomášovi rádi hopík (tak je podle všeho oficiálně znám) zasíláme a doufáme, že mu přinese přinejmenším tolik zábavy, co nám.

img-responsive

Svítící hopsakoule StarCraft II | foto: GAMIFIQUE.cz


5. cena - 5 000 MB pro stahování na hellspy

Hellspy je prostor pro sdílení dat. Online datové úložiště, kde může každý archivovat a sdílet svá data. Kdekoli, s kýmkoli, pohodlně a bez čekání. My právě sem darujeme 2x 5 000 MB pro stahování Janu Doubkovi.

img-responsive

5 000 MB pro stahování na hellspy | foto: GAMIFIQUE.cz


Cena útěchy

Jako cenu útěchy jsme si pro všechny, kteří nenašli své jméno mezi výherci, připravili dva dárky. Plakát StarCrat II: Legacy of the Void a kódy do her Cloud Pirates a Heroes of Incredible Tales. Vzhledem k tomu, že plakát by bylo velice náročné přepravovat poštou či jiným dopravcem, tuto cenu si budete moci vyzvednout u jednoho z našich partnerů - v herně SkillZone a to kdykoli. Otevřeno totiž mají nonstop. Kód vám s radostí zašleme, pokud nás kontaktujete ve zprávě na Facebooku.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyhlášení Giveaway k příležitosti 2 000 like na Facebooku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.