reklama

Asus Republic of Gamers Bootcamp: Live Stream z Nestu po celý víkend

Už dnes se začnou do The Nest sjíždět hráči, hráčky i vybraní diváci, aby zde strávili víkend plný CS:GO, zábavy, dobrého jídla a především skvělé atmosféry.

ROG Bootcamp v The Nest

ROG Bootcamp v The Nest FOTO: ASUS republic of Gamers CZ

The Nest hostí další z jeho legendárních Bootcampů. Tentokrát se na sever Čech sjely hned tři pětice. První z nich tvoři tým eXtatus - nejlepší CS:GO tým v české republice, který má na svém kontě například vítězství na letošním  Mistrovství ČR v počítačových hrách. 

Společnost jim po celý víkend bude dělat druhý tým, tentokrát složený ze zástupkyň něžného pohlaví. Členky Asus Republic of Gamers CS:GO týmu se postaví proti hráčům z eXtatus v prvním ze třech zápasů, které se budou během víkendu konat. 

Třetí skupinou, která se celé akce zúčastní, je pětice fanoušků ROG, která byla pozvána do Nestu, aby se připojila k hráčům nejen v doupěti, ale i ve hře samotné. Kromě volného hraní a zábavy se tito fanoušci utkají s profi hráči a pokusí se je porazit. Aby to neměli tak těžké, své soupeře si budou moci vybrat a libovolně namixovat do týmu jak ze zástupců eXtatus, tak ze zástupkyň dámského ROG týmu. 

Hlavním programem na celý víkend jsou tedy tři zápasy. První z nich, jak už bylo řečeno, proběhne mezi dvěma sehranými týmy - eXtatus vs ROG female. Druhé utkání pak proti sobě postaví týmy, sestavené podobně, jak tomu bývalo při školní vybíjené. Kapitánka Jana "jance" Kozáková si do svého týmu bude volit hráče i hráčky a ve výběru se bude střídat s kapitánem eXtatus. Je zde tedy předpoklad, že k výběru "těch nejlepších" gamerů dojde hned na začátku, ovšem otázkou je, jak moc si hráči v namíchaných týmech sednou a budou schopni spolupracovat. To už zjistíme až z reportáže, kterou vám od zítřka budeme přímo z Nestu zprostředkovávat live.

V posledním, třetím zápase pak proti sobě uvidíme hrát pětici fanoušků a tým, který si opačným způsobem volby proti sobě z profi hráčů zvolí oni sami. Otázkou zůstává, zda si za soupeře vyberou známá esa, nebo takticky vyčkají na výsledky předchozích utkání a zvolí nejméně úspěšné hráče a hráčky. Stejně jako v předchozím případě i zde se bude složení týmu kombinovat z hráčů eXtatus a hráček ROG female.

Celá akce bude pojata ve stylu Big Brother v gamingovém kabátě. Na Twitchi tak budete moci sledovat každý pohyb všech účastníků akce po celou dobu jejího trvání. Vyjímkou je samozřejmě absence nočních kamer v ubytovacích prostorách, přeci jen se nejedná o reality show, ale o Bootcamp. Po skončení zápasů bude pro účastníky následovat volný program, při němž určitě dojde především na chill, deskové hry a volné hraní. Nemusíte se bát, že by vám nějaká akce unikla. V reportáži budeme sledovat dění živě a vy si tak budete moci přečíst, co se po celý den v Nestu dělo. Stream bude pokračovat i během neděle, kdy hráči budou trénovat a užívat si pohodlí Nestu.

Pokud byste i vy chtěli vyzkoušet pohostinnost herní vily The Nest, navštivte facebookovou stránku, kde se dozvíte veškeré podrobnosti, včetně dokumentace předchozích akcí zde pořádaných.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Asus Republic of Gamers Bootcamp: Live Stream z Nestu po celý víkend

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Má Assassin's Creed Origins na to, aby překonal Black Flag?

23.08.2017 11:42 Assassin's Creed IV: Black Flag byl opravdu unikátní hrou. Podobným dojmem zatím působí i Origins.…

Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

23.08.2017 11:37 Aktualizováno Dlouho slibovaná příběhová kampaň už brzy dorazí! O čem bude? Jaké má CD Projekt RED plány s…

Brink přechází na free-to-play model

23.08.2017 09:55 Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i…

Vyzkoušejte si zdarma Rainbow Six Siege

23.08.2017 09:31 Pokud jste ještě nezkoušeli jednu z nejhranějších multiplayerových stříleček současnosti, tak…

Související:

Nejčtenější články

  1. Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

  2. Proveďte svou civilizaci od pravěku až do středověku

  3. Byl oznámen nový díl Age of Empires! Víme o něm všechno

  4. Pět nejhorších načítacích obrazovek. Tohle si tvůrci mohli odpustit

  5. Pět nejlepších středověkých her, které kdy vyšly

  6. Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.