K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Začátek třetí sezóny The Walking Dead se odkládá na prosinec

O trochu později, než nám původně Telltale slibovali.

The Walking Dead - A New Frontier

The Walking Dead - A New Frontier FOTO: Telltale Games

Za poslední čtyři roky byli zkušení vývojáři adventur z Telltale Games více než činí, naservírovali nám epizodická dobrodružství ze světa Borderlands, Fables, Minecraftu a v současné chvíli se do finále kvapem blíží i Batman. Ale hlavní sérií je pro Telltale stále ta, která je (znovu)proslavila a ukázala, že epizodický formát dokáže být pěkně výdělečný byznys: The Walking Dead.

Třetí sezóna s podtitulem A New Frontier podle původních zpráv měla dorazit v listopadu. To padá, ale před koncem roku to první epizoda ještě stihne. Zatím nepojmenovaný střípek z nového příběhu bude hratelný od 20. prosince.

A New Frontier se odehrává čtyři roky po vypuknutí apokalypsy a událostech první sezóny. Opět se setkáme s Clementine, která spojí síly s mladým Javierem při pátrání po jeho ztracené rodině. A podle tradice série nás čeká spousta rozhodnutí, která – alespoň na oko – ovlivní vyprávněný příběh.

Více informací a nahlédnutí pod pokličku na nás čeká v rámci The Game Awards, 1. prosince.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Začátek třetí sezóny The Walking Dead se odkládá na prosinec

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.