reklama

Cloud Pirates vplouvá do beta fáze, rozdáváme kódy v giveaway

Získejte 50 kódů do closed beta testování Cloud Pirates a ovládněte nebeské oceány.

Cloud Pirates

Cloud Pirates FOTO: my.com

Před tisíci lety byl svět Sarnaut rozpolcen cataclysmem na nespočet ostrovů, unášených napříč Astrálním vesmírem. Lidé pak kdysi dávno vynalezli létající lodě, které je převážely z jednoho ostrova na druhý, zatímco oni mohli sbírat množství pokladů, které tyto trasy lemovaly. Lovci pokladů se začali sdružovat do skvader a jejich lodě dostaly bojový upgrade na ochranu proti všemožným nebezpečím, ale především proti ostatním, stejně smýšlejícím jedincům. Skupiny Cloud Pirates, jak sami sebe nazývali, nakonec začali bojovat mezi sebou o právo na vesmírný poklad. Stačí se jen nalodit, přizvat přátele k boji a obhájit své právo. Za zisk a slávu!

Vyzbrojte svou loď zbraněmi toho nejostřejšího kalibru a sundávejte své nepřátele z oblohy jak se vám zrovna zamane v tomto akčním MMO plném rychlých nebeských bitev. Ve hře budete velet vaší vlastní Airship, s níž budete proplouvat mračny a především taktickým týmovým bojem s ostatními kapitány. Bude třeba se vyhýbat nepřátelským střelám, využívat nebezpečných úhybných manévrů a samozřejmě způsobit nepříteli co největší ztráty. Čeká vás množství bojišť v kombinaci stylů sci-fi a fantasy a samozřejmě i customizace vašich leteckých lodí. 

img-responsive

Cloud Pirates | foto: my.com

Při progressování získáte přístup k hromadě unikátních upgradů a zbraní, které vaší lodi dodají speciální bojové schopnosti. Je libo hrůzu nahánějící vzhled či naopak něco nenápadného, co bez povšimnutí zapadne mezi mraky? Ze spousty možností si určitě vyberete. 

Zaujalo vás toto nebeské MMO? Stačí si napsat o kód na náš facebook, twitter či email redakce@gamifique.cz a my vám jej rádi zašleme. K aktivaci kódu je třeba jít na stránku hry , zvolit možnost profil a následně pak Redeem a Promo Code.

 
Témata: Cloud Pirates
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cloud Pirates vplouvá do beta fáze, rozdáváme kódy v giveaway

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.