Skyforge přináší do hry nový Golem battle mode

Kromě inovativního PvP módu ve hře najdete i další z originálních balíčků pro svou postavu. Tentokrát nesou název Outlaw Pack.

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class FOTO: Obsidian Entertainment

Developeři z Allods Team spou s vydavatelem My.com s pýchou  oznamují přidání další novinky k PvP aktivitám ve světě Skyforge. Do hry bude přidán nový herní mód - Golem Battles! Na opačných koncích nově přidané mapy speciálně vytvořené pro tento nový mód, budou budovy s názvem Repeaters.

Hráči budou rozdělení do dvou skupin po pěti a každá skupina začne na své straně mapy a musí zničit soupeřův Repeater. Než se však k němu dostanou, musí projít skrze čtyři další obranné budovy. Repeatery pomáhají svým týmům tím, že vyvolávají skupiny golemů, kteří pomáhají hráčům v boji. Prestiž všech zúčastněných hráčů bude vyrovnaná, takže vítězství bude záviset na týmové spolupráci.

 

img-responsive

Takto vypadá nová mapa pro mód Golem Wars | foto: my.com

Sběratelská edite Outlaw

Nová expanze s názvem Acension brzy dorazí do světa Skyforge a s touto expanzí  se do hry dostane i nová Outlaw classa. Ta bude bojovat za pomocí dvou pistolí a ničeho jiného. Je charismatická, starostlivá, a zároveň i nebezpečná, mistrně ovládá střelné zbraně, a když na to přijde, tak i dynamit. Přesná na dálku, smrtící na blízku - s touto silou si není radno zahrávat.

Tato sběratelská edice vám umožní skočit rovnou do akce s odemčenou Outlaw classou. Nabídka je samozřejmě limitovaná a pokud se chcete dozvědět více, tak neváhejte a navštivte oficiální stránky.

Témata: Skyforge
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge přináší do hry nový Golem battle mode

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.