reklama

Mobilní RPG Heroes of Incredible Tales dosáhlo neuvěřitelných 5 milionů stažení

Hra s ikonickou zkratkou HIT dostála svému jménu a díky obrovskému množství hráčů, kteří si hru stáhli, nyní může bez ostychu prohlašovat, že je hitem opravdovým.

Heroes of Incredible Tales

Heroes of Incredible Tales FOTO: Nexon

HIT posouvá grafiku mobilních her na naprosto novou úroveň. Pokud se často díváte na menší monitory, nebo naopak vaše mobilní zařízení disponuje trochu větším displayem, může se stát, že na chvíli zapomenete na fakt, že se nejedná o PC hru. Zahrát si můžete jak na iOS tak na Androidu.

Při příležitosti oslavy 5 milionů stažení hry se Nexon rozhodl v průběhu září uspořádat několik in-game eventů a giveawayů. Kromě toho mohou hráči obléci své hrdiny do jednoho ze dvou zcela nových kostýmů. Těch totiž není nikdy dost.

Až do 28. září bude k dispozici množství zajímavých herních předmětů, slev (včetně 50% slevy na zbraně, vylepšení armoru a šperků) a dále bude také zdvojena drop šance na Immortal zbraně i armor z premiových karet. Dalším bonusem pro hráče, kteří se zalogují 7 dní po sobě, bude kopa goldů, gemů, legendárních +armor karet a mnoho dalšího. Pokud se vám navíc podaří do 25. září dosáhnout 65. levelu, získáte Immortal Weapon kartu. A tu nemá jen tak někdo.

Pokud hledáte záživnou, skvěle vypadající RPG hru, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou, pak je právě teď skvělá doba na to vyzkoušet Heroes of Incredible Tales.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mobilní RPG Heroes of Incredible Tales dosáhlo neuvěřitelných 5 milionů stažení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.