DISKUZE K ČLÁNKU

PewDiePie má novou oblíbenou písničku. Jejím autorem není nikdo jiný než Misha

PewDiePie ve svém nejnovějším videu představil novou hru, která nese název Pokémon NO, a jejím jediným úkolem je parodovat všem známé Pokémon GO. To ale není vše, na nejodebíranější kanál na YouTube se dostal i Misha!

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskuzím naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Naperin

  Naperin

  78.80.38.XXX
  Asi nechápete, že Pewdipie to myslel sarkasticky, a že to je suveréně nejhorší song na světe a získává na sledovanosti jen proto, že ostatní youtubeři ukazují na to, jak je hrozný a rodiče toho kluka mají z něj jen peníze. Nechutné..

  + 0 / − 0

  ohodnotit kladně záporně

  Nahlásit
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.