reklama

Boj o koně na Václavském náměstí? Největší sraz trenérů Pokémonů v ČR

Kdoví, třeba právě pod koněm objevíte Ponytu.

Největší Pokémon GO sraz v ČR

Největší Pokémon GO sraz v ČR FOTO: SkillZone

A i kdyby ne, rozhodně nemusíte zoufat. Na srazu budou totiž po dobu dvou hodin zapnuté Lure Moduly, které z Václaváku udělají ráj pro více než tisícovku trenérů. S jistotou tak můžete očekávat, že se do centra Prahy přibatolí, přihopká, přiletí či připlazí stovky Pokémonů, které stačí už jen chytit.

Pokud již svého vyvoleného Pokémona máte, můžete se s vervou pustit do boje o stadion, který je příznačně umístěn právě pod historickým koněm. Tým, kterému se podaří stadion udržet po co nejdelší dobu, bude v soutěži odměněn. V jedné z mnoha dalších soutěží a giveawayů pak můžete vyhrát například telefon HTC, množství tak potřebných Powerbank Xiaomi s kapacitou 16 000 mAh, sběratelské figurky a když pořadatelům z ADP a SkillZone ukážete své 3DS tak i hru Pokémon Alpha Sapphire.

Pro všechny účastníky CZC přichystalo ještě slevový kód XiaomiGO100 ve výši 100 Kč na vybrané powerbanky z této nabídky. Pokud kromě powerbanky přemýšlíte i o novém telefonu pro co nejlepší zážitek z Pokémon GO, i pro vás máme připraven slevový kód XiaomiGO400, tentokrát ve výši 400 Kč. Platnost obou kódů vyprší 31. 7. 2016.

img-responsive

Tereza Yagami Chan | foto: Cosplay Team33

Kromě programu se můžete těšit i na známé hosty jako je Teresa Yagami Chan nejen z cosplayerských řad cosplay team33. Těšíme se na vás v sobotu 23. 7. od 15:00 do 19:00 na Václavském náměstí v Praze.

 
Témata: Pokémon GO
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Boj o koně na Václavském náměstí? Největší sraz trenérů Pokémonů v ČR

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.