Nový patch přidá do World of Warcraft závody ve stylu Mario Kart

Do World of Warcraft se řití první velká aktualizace z datadisku Warlords of Draenor a kromě nového obsahu a dalších designových vychytávek, bude patch zahrnovat i trochu netradiční věci. Jedna z nich bude například selfie kamera nebo závody ve stylu her Mario Kart.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Ano čtete dobře, již brzy si budete moct fotit selfie i v Azerothu a aby to bylo kompletní, další aktualizace by měla obsahovat i integrovaný twitter klient, takže se budete ze svými fotečkami pochlubit s celým světem.

Závody ve stylu Mario Kart budou na ostrově Darkoom Faire, což je takový zábavný park Azerothu plný miniher, jak uvedl server Kotaku. Závody ale podle posledních informací nebudou žádnou malou minihrou. Měly by být trochu komplikovanější a zábavnější, než jen házení kroužků na želvy.

Jak můžete vidět na videu od uživatele se jménem zetzek. Po přijmutí úkolu, dostanete speciálního závodního mounta, se kterým se budete muset trefit do předem určených míst, co nejrychleji. S tím vám budou pomáhat různé bedny s bonusy, nebo speciální schopnost mounta. Když k tomu přidáme elektrické pasti, které vás zpomalí a různé rychlostní bonusy a kouzla přímo od hráčů, může se z toho stát zábava stejně jako ve hře Mario Kart.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch přidá do World of Warcraft závody ve stylu Mario Kart

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.