reklama

Nový patch přidá do World of Warcraft závody ve stylu Mario Kart

Do World of Warcraft se řití první velká aktualizace z datadisku Warlords of Draenor a kromě nového obsahu a dalších designových vychytávek, bude patch zahrnovat i trochu netradiční věci. Jedna z nich bude například selfie kamera nebo závody ve stylu her Mario Kart.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Ano čtete dobře, již brzy si budete moct fotit selfie i v Azerothu a aby to bylo kompletní, další aktualizace by měla obsahovat i integrovaný twitter klient, takže se budete ze svými fotečkami pochlubit s celým světem.

Závody ve stylu Mario Kart budou na ostrově Darkoom Faire, což je takový zábavný park Azerothu plný miniher, jak uvedl server Kotaku. Závody ale podle posledních informací nebudou žádnou malou minihrou. Měly by být trochu komplikovanější a zábavnější, než jen házení kroužků na želvy.

Jak můžete vidět na videu od uživatele se jménem zetzek. Po přijmutí úkolu, dostanete speciálního závodního mounta, se kterým se budete muset trefit do předem určených míst, co nejrychleji. S tím vám budou pomáhat různé bedny s bonusy, nebo speciální schopnost mounta. Když k tomu přidáme elektrické pasti, které vás zpomalí a různé rychlostní bonusy a kouzla přímo od hráčů, může se z toho stát zábava stejně jako ve hře Mario Kart.

  
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch přidá do World of Warcraft závody ve stylu Mario Kart

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.