reklama

Nový patch přidá do World of Warcraft závody ve stylu Mario Kart

Do World of Warcraft se řití první velká aktualizace z datadisku Warlords of Draenor a kromě nového obsahu a dalších designových vychytávek, bude patch zahrnovat i trochu netradiční věci. Jedna z nich bude například selfie kamera nebo závody ve stylu her Mario Kart.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Ano čtete dobře, již brzy si budete moct fotit selfie i v Azerothu a aby to bylo kompletní, další aktualizace by měla obsahovat i integrovaný twitter klient, takže se budete ze svými fotečkami pochlubit s celým světem.

Závody ve stylu Mario Kart budou na ostrově Darkoom Faire, což je takový zábavný park Azerothu plný miniher, jak uvedl server Kotaku. Závody ale podle posledních informací nebudou žádnou malou minihrou. Měly by být trochu komplikovanější a zábavnější, než jen házení kroužků na želvy.

Jak můžete vidět na videu od uživatele se jménem zetzek. Po přijmutí úkolu, dostanete speciálního závodního mounta, se kterým se budete muset trefit do předem určených míst, co nejrychleji. S tím vám budou pomáhat různé bedny s bonusy, nebo speciální schopnost mounta. Když k tomu přidáme elektrické pasti, které vás zpomalí a různé rychlostní bonusy a kouzla přímo od hráčů, může se z toho stát zábava stejně jako ve hře Mario Kart.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch přidá do World of Warcraft závody ve stylu Mario Kart

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.