reklama

Revelation online se vydalo na západ

Další MMO přichází na naše pc a vypadá nadupaně.

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Amsterdam, Nizozemí, červen 2016 - To je datum a místo kde byla s nadšením oznámena zpráva o vypuštění MMO Revelation online na PC platformy v západním koutu světa. "Od doby, co jsme spustili Relevation online, jsme byli zahrnuti žádostmi od hráčů z celého světa o poskytnutí stejné zkušenosti i jim," řekl Tianlei Hu, vedoucí vývojového studia Pangu společnosti NetEase. Byla to právě společnost NetEase, díky jejíž práci si můžeme vychutnat toto skvělé MMO. Jsou zárověň i oficiálními operátory pro Blizzard Entertainment hry tamního regionu.

NetEase se pro tento projekt spojili s My.com, se kterými usilovně pracují na jejím vypuštění v plné verzi. To je plánováno do konce tohoto roku. "Hráči už mají možnost se přihlásit do beta verze," řekl Yury Maslikov, vedoucí vydavatele My.com v Amsterdamu. "Cítíme, že skvělé hře se bude dařit ještě více, díky vylepšování vlastnotí tak, aby odrážely očekávání západních hráčů."

Ale už o hře samotné. Revelation online je, jak již bylo řečeno, MMORPG, které se chystá vydobít si své místo v herním světě. Ačkoli je jedno z těch, kde je kladen důraz na naprostou volnost pohybu, je to věc, která rozhodně neurazí. Od hlubin temných vod po pík tohoto virtuálního světa, ať už pomocí magických sil, či ochočených mountů, svobodně můžete dosáhnout jakéhokoli místa.

Dále se hra chlubí napříkad pokročilým systémem socializace, intenzivním PvPčkem se stovkami hráčů současně, nespočet dobrodružství dopovázených skvělými cut scénami a samozřejmě nesmí chybět raidy na bosse, které v tomto případě mohou čítat až dvacet lidí.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation online se vydalo na západ

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.