reklama

V pirátské multiplayerovce Sea of Thieves půjdete bez spolupráce rychle ke dnu

E3 2016

Moře, vítr a panika.

Sea of Thieves

Sea of Thieves FOTO: RARE

Jedním z příjemných překvapení loňské E3 bylo oznámení Sea of Thieves, nové hry od legendárního studia Rare. Multiplayerová hra, ve které můžete prozkoumávat širé okolí s páskou přes oko, ale jen vyplutí lodě se neobejde bez spolupráce s dalšími hráči, se nevidí každý den. Alespoň pokud nejste zarytými fanoušky Guns of Icarus.

Základem celé hry bude honba za poklady a artefakty. Každý kus pevniny v otevřeném světě může skrývat tajemství, které vám naplní kapsu. Ale nebude to zadarmo. Svět budete sdílet s dalšími hráči, kteří jdou za stejným cílem. A pokud nás DayZ něco naučilo, tak diplomacie určitě nebude oblíbené řešení.

Ale abyste se vůbec mohli stát „opravdovými“ budete potřebovat posádku pro svou loď. Ovládání mořských korábů totiž vyžaduje víc hráčů a notnou dávku spolupráce. Vytahování kotvy, odvazování plachet, střílení z kanónů a jejich nabíjení nebo zadělávání děr, kterými vám do lodě proudí voda, vše musíte dělat ručně. I když si úspěšně vyhádáte (nebo vybojuje) místo za kormidlem, tak budete potřebovat někoho, kdo vás bude navigovat.

Kdy Sea of Thieves vyjde, zatím bohužel nevím, ale s jistotou hru nakonec uvidíme na PC a Xbox One. Hra navíc bude mít cross-play, takže budete moci hrát z i z přáteli z druhé platformy.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V pirátské multiplayerovce Sea of Thieves půjdete bez spolupráce rychle ke dnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.