V pirátské multiplayerovce Sea of Thieves půjdete bez spolupráce rychle ke dnu

E3 2016

Moře, vítr a panika.

Sea of Thieves

Sea of Thieves FOTO: RARE

Jedním z příjemných překvapení loňské E3 bylo oznámení Sea of Thieves, nové hry od legendárního studia Rare. Multiplayerová hra, ve které můžete prozkoumávat širé okolí s páskou přes oko, ale jen vyplutí lodě se neobejde bez spolupráce s dalšími hráči, se nevidí každý den. Alespoň pokud nejste zarytými fanoušky Guns of Icarus.

Základem celé hry bude honba za poklady a artefakty. Každý kus pevniny v otevřeném světě může skrývat tajemství, které vám naplní kapsu. Ale nebude to zadarmo. Svět budete sdílet s dalšími hráči, kteří jdou za stejným cílem. A pokud nás DayZ něco naučilo, tak diplomacie určitě nebude oblíbené řešení.

Ale abyste se vůbec mohli stát „opravdovými“ budete potřebovat posádku pro svou loď. Ovládání mořských korábů totiž vyžaduje víc hráčů a notnou dávku spolupráce. Vytahování kotvy, odvazování plachet, střílení z kanónů a jejich nabíjení nebo zadělávání děr, kterými vám do lodě proudí voda, vše musíte dělat ručně. I když si úspěšně vyhádáte (nebo vybojuje) místo za kormidlem, tak budete potřebovat někoho, kdo vás bude navigovat.

Kdy Sea of Thieves vyjde, zatím bohužel nevím, ale s jistotou hru nakonec uvidíme na PC a Xbox One. Hra navíc bude mít cross-play, takže budete moci hrát z i z přáteli z druhé platformy.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V pirátské multiplayerovce Sea of Thieves půjdete bez spolupráce rychle ke dnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.