K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Heroes of the Storm vstupuje do uzavřené bety

Sanctuary, Koprulu sektor, Azeroth. Je vám některý z těchto světů povědomý? Pak jste už určitě slyšeli i o nové MOBA hře z dílny studia Blizzard Heroes of the Storm, která dnešním dnem vstupuje do fáze uzavřené bety.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Heroes of the Storm se drží klasického konceptu zaedených MOBA her s několika novými funkceni. Především představuje hrdiny známé z jiných her společnosti Blizzard, které proti sobě postaví v bojových arénách rozličného typu. Od jiných her žánru se rovněž odlišuje systémem talentů, které nahrazují zakoupitelé předměty.

Po několika měsících alfa testování Heroes konečně vstupuje do uzavřené bety a tento proces s sebou přináší několik podstatných změn. Kromě úprav stávajících hrdinů a jednoho nového, známého šamana Thralla, se hráči dočkali i dalšího battlegroundu Sky Temple a zejména ranked her.

V nich budou moci vaši hrdinové postupovat po žebříčku slávy a měřit síly s hráči podobných zkušeností. Pro vstup do ranked módu nebo Hero League musí váš účet mít level 30, další podmínkou je vlastnictví nejméně deseti hrdinů.

Blizzard v budoucnu plánuje i přidání teamových rankovaných her, jejich spuštění ale zatím neoznámil. Roivněž není známo, do kdy uzavřená beta potrvá a kdy se hra otevře veřejnosti. Vzhledem k plánům celé společnosti ale očekáváme, že by se tak mohlo dít ještě v tomto roce.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of the Storm vstupuje do uzavřené bety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.