reklama

Embody Gaming velí do Warcraft útoku

CLASH! Srážka dvou česko-slovenských raidovacích guild – již za necelé dva dny.

Race

Race FOTO: Embody Gaming

Pod záštitou největší české World of Warcraft guildy stane prvně v historii domácí WoW scény Horda (Deep Thunder) proti Alianci (Eternal Shadows).

Vyzyvatel: Eternal Shadows (Burning Blade Realm)

Toto česko-slovenské alianční uskupení pamatuje své počátky relativně nedávno. O to víc mluví samo za sebe jeho umístění v nynějším tieru na 8. příčce. Zároveň se jedná i o nejlepší českou guildu pod praporcem Aliance.

Oponent: Deep Thunder (Drak'thul Realm)

I místní posádku, tentokrát Hordy, tvoří Češi a Slováci. Jako služebně starší guilda ukázkově využili své, nastřádané zkušenosti, aby dosáhli na 2. příčku.

Zatímco v původním plánu figurovala na postu vyzyvatele guilda Hard Fusion (Horda na 5. příčce), její odstup vás – jak jste se právě mohli přesvědčit – ani zdaleka nepřipraví o podívanou hodnou vašeho času.

Závod v Srdci Evropy

Duel mezi Eternal Shadows a Deep Thunder proběhne v pražské RE-LOAD herně tento pátek, 15. dubna. Čistka Mythic Hellfire Citadel (maximální obtížnost) odstartuje v 19.00. Race bude mít i doprovodný program. Embody si pro vás připravili exkluzivní informace, pohledy do zákulisí obou zúčastněných guild a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi (jejich totožnost zatím nespecifikována).

Informace o eventu naleznete na Facebooku. Pokud vás od Prahy tento pátek dělí nezdolatelné okolnosti či kilometry, určitě uvítáte twitch stream celého dění.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Embody Gaming velí do Warcraft útoku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.