reklama

Embody Gaming velí do Warcraft útoku

CLASH! Srážka dvou česko-slovenských raidovacích guild – již za necelé dva dny.

Race

Race FOTO: Embody Gaming

Pod záštitou největší české World of Warcraft guildy stane prvně v historii domácí WoW scény Horda (Deep Thunder) proti Alianci (Eternal Shadows).

Vyzyvatel: Eternal Shadows (Burning Blade Realm)

Toto česko-slovenské alianční uskupení pamatuje své počátky relativně nedávno. O to víc mluví samo za sebe jeho umístění v nynějším tieru na 8. příčce. Zároveň se jedná i o nejlepší českou guildu pod praporcem Aliance.

Oponent: Deep Thunder (Drak'thul Realm)

I místní posádku, tentokrát Hordy, tvoří Češi a Slováci. Jako služebně starší guilda ukázkově využili své, nastřádané zkušenosti, aby dosáhli na 2. příčku.

Zatímco v původním plánu figurovala na postu vyzyvatele guilda Hard Fusion (Horda na 5. příčce), její odstup vás – jak jste se právě mohli přesvědčit – ani zdaleka nepřipraví o podívanou hodnou vašeho času.

Závod v Srdci Evropy

Duel mezi Eternal Shadows a Deep Thunder proběhne v pražské RE-LOAD herně tento pátek, 15. dubna. Čistka Mythic Hellfire Citadel (maximální obtížnost) odstartuje v 19.00. Race bude mít i doprovodný program. Embody si pro vás připravili exkluzivní informace, pohledy do zákulisí obou zúčastněných guild a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi (jejich totožnost zatím nespecifikována).

Informace o eventu naleznete na Facebooku. Pokud vás od Prahy tento pátek dělí nezdolatelné okolnosti či kilometry, určitě uvítáte twitch stream celého dění.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Embody Gaming velí do Warcraft útoku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.