reklama

Atmosférický trailer ukazuje krásy i hrůzy právě vycházejícího Dark Souls 3

Připravte se zemřít. Znovu a znovu.

Dark Souls III

Dark Souls III FOTO: From Software

Pokud byste se podívali do kalendářů fanoušků Souls série, pravděpodobně najdete u většiny z nich dnešní datum několikrát zakroužkované (ten zbytek je z Japonska a Dark Souls III hraje už tři týdny). Vydání dlouho očekáváného omluvného dopisu za Dark Souls II bude rozhodně jednou z největších herních událostí tohoto roku, ale pokud byste byli stále ještě na vážkách, jestli si čtvrtý díl ze série zaslouží vaši pozornost, třeba vám v rozhodování pomůže launch trailer.

Nechybí v něm nic z toho, co z Dark Souls a Demon’s Souls udělalo kultovní záležitost (a co lze ukázat v sestříhaném tříminutovém traileru). Strach nahánějící bossové (h)různých rozměrů, kteří by v mnoha případech mohli hrát hlavní role v nočních můrách, doprovázení podobně bohatou paletou menších, ale už pohledu stále nebezpečných, poskoků. Překrásné lokace, od temných kobek, ve kterých není vidět na dva kroky, po zasněžené katedrály, na kterých si zub časy vyžádal svou cenu. A v neposledních řadě atmosférická hudba doprovázející slova vypravěče, která lehce nastiňují příběh.

S Dark Souls III se ke kormidlu vrátil duchovní otec série Hidetaka Miyazaki, jehož ruka citelně chyběla u předcházejícího dílu, před kterým upřednostnil práci na krvavé odbočce Bloodborne. A pokud se ale dá věřit ohlasu médií i fanoušků, jde o návrat ve velkém stylu.

Dark Souls III je od dnešního dne venku pro všechny tři hlavní platformy. PC hráči navíc jistě rádi uslyší, že vydání doprovází patch, který výrazně vylepšuje optimalizaci a opravuje chyby, které odhalili šťastlivci, jenž měli ke hře přístup před vydáním.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Atmosférický trailer ukazuje krásy i hrůzy právě vycházejícího Dark Souls 3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.