Orcs Must Die! Unchained open beta se rozjíždí již za týden

Třetí díl ze série Orcs Must Die! finišuje closed beta testování a vstupuje do open bety.

Orcs Must Die! Unchained

Orcs Must Die! Unchained FOTO: Gameforge

Nedostalo se na vás, když se rozdávaly přístupy do closed beta testování? Nezoufejte, za necelý týden se můžete zúčastnit open beta testování a hrát, jak jen je libo.

O co že ve hře vlastně jde? Jednoduše o to, pobít tolik orků, kolik jen zvládnete. V této tower defense akční MOBA hře se vžijete do role obránce, který musí odolávat stovkám orků, řinoucích se snad ze všech směrů. Pakliže zvládnete pobít všechny vlny nechutných zelených monster, aniž byste jich pustili za svá záda víc, než povoluje limit, vyhráváte a můžete pokračovat na další mapu.

Pokud jste již měli šanci zakusit jeden ze dvou předcházejících titulů ze série Orcs Must Die!, asi vám není co vysvětlovat. Přesto se ale můžete těšit na nové herní prvky. Vývojáři z Robot Entertainment se například chlubí přidáním "defense and attack" elementů, které vám umožní ovládat armády, jež odvedou špinavou práci za vás. Chybět údajně nebude ani multiplayer a tak si můžete užít všechno to pobíjení orků i se svými přáteli.

Pokud se chcete do bety dostat, neváhejte navštívit oficiální stránky hry a zaregistrovat se do bety. Ta totiž začíná už 29. března.

Témata: Orcs Must Die!
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Orcs Must Die! Unchained open beta se rozjíždí již za týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.