reklama

Malé statistické okénko na Europe HCT v Los Angeles

Připravil jsem si malé statistické okénko, které nám ukáže úspěšnost decků na Europe Hearthstone Winter Championship v Los Angeles. Některé výsledky je ovšem nutno brát s rezervou, protože je k nim malé množství vstupních dat.

Magni Bronzebeard

Magni Bronzebeard FOTO: Blizzard Entertainment

Ze třech nejoblíbenějších decků – Patron Warrior, Zoolock a Combo Druid  - byl s winratem 75% nejúspěšnější Patron Warrior. Kvalitu tohoto decku potvrzuje také počet banů, který na něj byl 12 z celkových 26. Dále tu je Combo druid, jehož volba stála některé hráče výhru, protože s ním nedokázali vyhrát několikrát po sobě. Jako třeba Cereza v první hře prvního dne či Nicslay následně po něm. Jeho winrate se překvapivě i přes bilanci prvního dne - 3 výhry ku 10 prohrám – usadil na 52%. Třetí oblíbenec byl Zoolock, jenž měl po Druidovi sice nejvíce odehraných zápasů, z nich ovšem dvě třetiny prohrál. I přes jeho oblíbenost mezi hráči a respekt z něho – 8 banů asi hovoří za vše - jeho winrate skončil v červených číslech na necelých 32 procentech.

img-responsive

Tabulka | foto: GAMIFIQUE.cz

Hned po Patron Warriorovi na tom byl s winratem celkem dobře Freeze Mage, kterého ve svém výběru měli sice jen dva hráči, ale i tak na jeho kontě přistály 4 bany a jeho winrate skončil na necelých 72 procentech. Podobně jako Freeze Mage na tom byl Hunter, kterého také v turnaji měli dva hráči – shodou okolností ti samí a tito dva se spolu také utkali ve finále. Hunterův Winrate skončil ovšem na 57%, nutno ale přihlédnout i k tomu, že na něj nebyl žádný ban a odehrálo se s ním dvakrát více zápasů než s Freeze Mágem.

img-responsive

Bany | foto: GAMIFIQUE.cz

Mě osobně překvapil Secret Paladin, jehož úspěšnost je vzhledem k jeho oblíbenosti v komunitě dost nízko. Zvolili si ho jen 3 hráči a jeho winrate nebyl nijak slavný – pouze 42 procent. Jeho Midrange kolega na tom je s 50% o něco lépe. Ostatní data asi nemá smysl moc komentovat, protože vzhledem k počtu vstupních dat - například u Rogue - nejsou moc objektivní. Ale můžete se na ně sami podívat v tabulce.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Malé statistické okénko na Europe HCT v Los Angeles

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.