reklama

Konec týdne plný herních událostí, to je Game Víkend

Máte mnoho povinností? Nesehnali jste lístek do Katovic? Je pro Vás cesta příliš nákladná? Navštivte český Game Víkend!

Game víkend

Game víkend FOTO: SkillZone

Kdy a kde se to koná? 

Start se plánuje na pátek 4. 3. 2016 od 20:00. Program začíná promítáním Stargate. Od 22:00 propuká herní zábava naplno turnajem v tradiční klasické hře Age of Empires II. Od soboty 10:00 se LAN party rozšiřuje do dalších místností včetně hlavního sálu. V sobotu se také připojuje do akce herní klub Reload, kde dokonce již od 8:00 jsou k mání neméně zajímavé hry jako například Starcraft II, League of Legends a další. Celá akce probíhá nepřetržitě až do neděle 15:00. Event je uzavřen opět filmovým programem. Tentokrát se podíváme na Laru Croft.

img-responsive

Game víkend | foto: SkillZone

Akce je umístěna primárně v prostorách základní školy Kořenského na adrese Kořenského 760/10 Praha 5 (mapa). Nejlepší dostupnost je zde metrem od zastávky Anděl nebo tramvají 6, 9, 12, 20 na zastávku Arbesovo náměstí. Parkování je možné přímo před školou nebo v okolních ulicích. 

Na co se můžete těšit? 

Nejlépé vše vystihuje pozvánka Václava Dvořáka, hlavního pořadatele celého eventu: "Akce Game Vikend je od herních fanoušků pro herní fanoušky. Takže na Vás čeká nálož toho nejoblíbenějšího ze světa her, jak od starých klasik až po největší trháky. Navíc se spoustou turnajů, cen a zajímavým doprovodným programem pro chvíle, kdy Vás hraní poněkud unaví." 

Jak již bylo naznačeno, možností je spousta. Představí se nám League of legends, DotA 2, War Thunder, Starcraft II, Battle for Middle Earth II a mnoho dalších skvělých her. 

K dipozici však budou doprovodné akce jako napříkald výroba vlastního herního meče nebo kreslení vašich oblíbených herních postav. Samozřejmě nesmí chybět tombola a herní párty. Kompletní rozpis všech akcí naleznete v programu

Velkým lákadlem na tuto akci je Skillcraft. Jedná se o soupis několika pravidelných 1v1 turnajů v oblíbených hrách. Skillcraft proběhne v neděli. Můžete poměřit síly v Hearthstone a League of Legends. Hearthstone se plánuje spíše v odpoledních hodínách, zatímco League of Legends se dostane na řadu večer. Je tedy možné soutěžit v obou hrách během jednoho dne. 

A kdo to vlastně organizuje?

Kompletní informace naleznete přímo na stránkách akce Game Víkend. Dále se na akci podílí časopis Pevnost a již zmíněný Skillcraft

Závěrem

Věříme, že si z akce Game Víkend odnesete spoustu herních zážitků. V případě vašich skvělých hráčských schopností nebo třeba jen trochy štěstí na vás čeká kromě skvělé atmosféry i některá z hodnotných cen.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Konec týdne plný herních událostí, to je Game Víkend

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.