reklama

Jotun: Valhalla Edition vás donutí zabojovat o korbel moku a posed v dobré společnosti

Severská mytologie útočí. Dozajista se o to postaral sám zlomyslný bůžek Loki.

Thora

Thora FOTO: Thunder Lotus Games

Vžijte se do kůže vikingské válečnice, která stane před zavřenými dveřmi do síně Valhally. Každý viking tehdy věděl, že do posmrtného ráje mohou vstoupit pouze jen velcí padlí válečníci. Čest sedět ve společnosti bohů za všeobjímajícího bujarého veselí si musíte zasloužit. O vaší smrti by se mělo vyprávět ještě dlouho poté. Co když ale váš válečnický život zakončí něco naprosto nehodného vzpomínání?

Thora, hlavní hrdinka příběhu, se potýká právě s tímto problémem. Bohové jí ale dávají ještě jednu šanci, jak získat právo usednout za stůl vévodící Odinově síni. Šanci třísknout si korbelem piva o korbel s těmi největšími válečníky dob, smát se a pět písně až do druhého dne. Co za to?

Jotun jméno mé

Jötnar jsou odvěcí nepřátelé vašich bohů. Takže nikomu neuškodí, když v roli Thory krapet snížíte jejich počty ve snaze získat si své místo v síni slávy, že ne? Právě to vám dají bohové za úkol.

Bojuj, poraž je. Dokaž, že máš právo usednout mezi nás. Odinova síň na tebe čeká.

Med pro uši? Co teprve až proti vám stane Jotun, vedle kterého si budete připadat jako mravenec? Přesně tak. To je boj, kde bohům konečně můžete dokázat svoji cenu a schopnosti. Takový, ve kterém by za vašeho života stálo za to zemřít.

Po tento řádek vám mohl být děj už známý. Ostatně Jotun – a s ním i výše zmíněný příběh – vyšel v září roku 2015. Ale snad samotný Loki si nachystal něco navíc.

Spolu s Valhalla Edition přichází Valhalla mód, kde se všechny verze Jotuna, kterého máte za úkol přemoci, stanou ještě zuřivější, než doposud. Mód vyjde nejprve pro konzole a teprve po něm zdarma pro PC. Svoji premiéru si edice odbude na GDC 2016. Váš vlastní PlayStation 4, Xbox One nebo Wii U ji zažije v létě (2016).

 
Témata: Jotun
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jotun: Valhalla Edition vás donutí zabojovat o korbel moku a posed v dobré společnosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.