Šest minut s The Walking Dead: Michonne a zombie klušou ze záhrobí

Vývojářské studio Telltale Games učinilo, jak slíbilo a světlo světa spatřila předpremiéra pokračování cesty hrdinky Michonne.

Minulost se ozývá

Minulost se ozývá FOTO: Telltale Games

V tomto kousku se čistě energií sršícího hrdiny – respektive hrdinky nedočkáte. Michonne je již od pohledu věčným bojem a nekonečnou poutí tak zdrchaná, že i prodírání se lesním porostem představuje přemlouvání a přemáhání se udělat další vysilující krok následovaný druhým.

Tsunami empatie může začít

Zatímco sekání větví a keříků dělá kdejaký zahradník denně, jistojistě na takového člověka zpoza jedné z křovin nevyskočí vnitřní démoni. Tedy démoni…Každý si může přebrat, jak byste na tom byli při náhlém setkání s lidmi, které jste ztratili. Lekli byste se? Měli radost nebo spíše cítili mrazení v zádech? Nechali byste je jen tak utéct vám z dohledu? Odejít znovu z vašeho života bez jediného slova, činu?

Michonne se rozhodla vcelku rychle a právě díky onomu rozhodnutí máte ve videu možnost spatřit i něco jiného než prachsprostou zombie řežbu. Ne, už teď poodkrýváte nitro příběhu a hlavní postavy samotné a to stylem, který vás navnadí i bez toho, abyste Michonne znali z komixů či televizní The Walking Dead série. A troufám si říct, že oněch šest minut odhaleného gameplaye nebude vše, co hra nabídne.

Video dle mého názoru představuje slibný start pro tuto dramatickou interaktivní adventuru. Jistě také přiláká i další hráče, kteří na tento kousek nečekali tak dlouho jako jeho první příznivci. Datum vydání i seznam platforem, pro které hra vyjde naleznete v našem předešlém článku.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Šest minut s The Walking Dead: Michonne a zombie klušou ze záhrobí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.