reklama

Nepropásněte nejdůležitější herní svatovalentýnské akce

Zpříjemněte si den sv. Valentýna herními slevami a speciálními eventy.

GTA Online

GTA Online FOTO: Rockstar Games

Ať už sami, či se svým protějškem, den svatého Valentýna je zkrátka ideální doba na udělání si radosti. Vydavatelé a vývojáři si to moc dobře uvědomují, a proto se podívejte na přehled toho nejdůležitějšího, co nám pro letošního Valentýna nachystali v herním světě.

PSN - 80% sleva zahrnující hry a filmy
V rámci svátků se nám Sony se svou digitální sítí Playstation Newtwork rozhodl zpříjemnit víkend až 80% slevami. Ty zahrnují nejen herní produkty pro platformu Playstation, ale i několik vybraných kinematografických snímků v SD i HD kvalitě.

Double XP akce
Majitelé všech verzí her vybraných her se zejména tento víkend dočkají dvojnásobného nášupu zkušeností ve hře více hráčů. Jedná se konkrétně o:
Call of Duty: Black Ops 3 (12.2. – 16.2.)
Star Wars Battlefront (12.2. – 14.2.)
Battlefield 4 (12.2. – 15.2.)
GTA Online (12.2. – 18.2.)

img-responsive

Star Wars Battlefront | foto: GAMIFIQUE.cz

Herní eventy
Grand Theft Auto Online - Rockstar Games nabízí až do 18.2. speciální Be My Valentine Event. Ten zahrnuje kromě dvojnásobných zkušeností i značné rozšíření herního obsahu.

Skyforge - Nahoďte slušivý oblek a vyrazte si na valentýnskou schůzku společně s dalšími hráči onlinovky Skyforge. Po celý víkend máte jedinečnou šanci o nejoriginálnější svatovalentýnský screen za spoustu pěkných odměň. Akce s názvem The Valentine's Weekend Massacre Contest končí 14.2. přesně o půlnoci.

HALO 5: Guardians - Xboxový HALO se v rámci tzv. Valentine's Double Date dočkal speciálních úprav. V režimu 2v2 si to tentokrát můžete rozdat se starou známou Battle Rifle ze druhého dílu. A co více...herní mapy byly obohaceny "doslova" srdíčkovou tématikou.

Speciální nabídky
World of Tanks - Jedinečná šance pro všechny tankisty doplnit si pořádně své zásoby. Premiový obchod nabídne kromě značného snížení cen a speciálních itemů i jednu Valentýnskou misi a to od 12.2. až do 19.2.

Armored Warfare - Ideální nabídka pro všechny fanoušky lehkých tanků v onlinovce Armored Warfare. Od 12.2. do 15.2. mohou být všechna Light Tanks vozidla zakoupena s 30% slevou, včetně Premiových. Do 17.2. také platí 10% sleva na kamufláže vašeho pásového monstra.

img-responsive

Stress Test Armored Warfare | foto: Obsidian Entertainment

Nezoufejte, pokud jsme mezi tímto seznamem svou oblíbenou hru nenašli. Výčet rozhodně nezahrnuje všechny aktuálně hrané tituly.

Za tým Gamifigue Vám také přejeme krásně prožitého svatého Valentýna.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nepropásněte nejdůležitější herní svatovalentýnské akce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.