K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

The Bard's Tale IV od inXile Entertainment vstupuje do předprodukční fáze

O víkendu bylo oznámeno pokračování adventurní série The Bard's Tale IV. Jak se tak malé studio ale vypořádá s několika projekty najednou?

Bards Tale

Bards Tale FOTO: inXile Entertainment

inXile Entertainment jsou indie studiem se vším všudy a je tedy s podivem, jak při současném počtu vývojářů dokážou pracovat na několika hrách zároveň. V současnosti se totiž musí starat o již vydaný Wasteland 2 a tvrdě pracují na velmi očekávaném RPG Torment: Tides of Numenera. Zvolili tedy rozdělení práce podle týmů, kdy ten největší se v současnosti věnuje hlavnímu projektu, kterým je Torment, a další menší týmy pracují na přípravě nového titulu The Bard's Tale IV a podpoře Wasteland 2. Není tedy nutné přesouvat lidi z jednoho týmu do druhého což urychluje práci.

Titul The Bard's Tale IV je nyní v té nejranější fázi, kdy se pracuje na designu celé hry, na příběhu a systému boje. Další podrobnosti zatím oznámeny nebyly a asi i delší dobu nebudou, ale můžete se zapojit do diskuze přímo na fóru této hře věnované. Tam je zatím největší pravděpodobnost se něco dozvědět přímo od tvůrců. Předchozí díly série byly velmi zábavné a tak se můžeme jen těšit.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Bard's Tale IV od inXile Entertainment vstupuje do předprodukční fáze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.