reklama

The Bard's Tale IV od inXile Entertainment vstupuje do předprodukční fáze

O víkendu bylo oznámeno pokračování adventurní série The Bard's Tale IV. Jak se tak malé studio ale vypořádá s několika projekty najednou?

Bards Tale

Bards Tale FOTO: inXile Entertainment

inXile Entertainment jsou indie studiem se vším všudy a je tedy s podivem, jak při současném počtu vývojářů dokážou pracovat na několika hrách zároveň. V současnosti se totiž musí starat o již vydaný Wasteland 2 a tvrdě pracují na velmi očekávaném RPG Torment: Tides of Numenera. Zvolili tedy rozdělení práce podle týmů, kdy ten největší se v současnosti věnuje hlavnímu projektu, kterým je Torment, a další menší týmy pracují na přípravě nového titulu The Bard's Tale IV a podpoře Wasteland 2. Není tedy nutné přesouvat lidi z jednoho týmu do druhého což urychluje práci.

Titul The Bard's Tale IV je nyní v té nejranější fázi, kdy se pracuje na designu celé hry, na příběhu a systému boje. Další podrobnosti zatím oznámeny nebyly a asi i delší dobu nebudou, ale můžete se zapojit do diskuze přímo na fóru této hře věnované. Tam je zatím největší pravděpodobnost se něco dozvědět přímo od tvůrců. Předchozí díly série byly velmi zábavné a tak se můžeme jen těšit.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Bard's Tale IV od inXile Entertainment vstupuje do předprodukční fáze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.