reklama

Shen - Ninja s novou výbavou

Další vylepšený šampion příchází na scénu League of Legends.

Shen - Ninja s novou výbavou - anotační foto

Shen FOTO: Riot Games

Shen je odolný šampion využívající energii a přebíjecí doby. Jeho největší výhoda je všestrannost, která může přinést klíčovou výhodu vašemu týmu. Jeho ulti a provokace lehce obrátí šarvátky ve Váš prospěch hned po tom, co na druhé straně mapy dokázal rozdělovat tlak a rozbořit soupeřovu věž.

ČJ verze

Nový upravený Shen vypadá na šampiona, který lehce sebere vítr z plachet zabijákům, díky kombinaci svých defenzivních schopností. Obrané založení mu však dovolí postavit se ostatním tankům při rozdělování tlaku na sólo lajně. Navíc v týmových bojích skvěle plní funkci rozvraceče (disrupter) a upoutává pozornost svých soupeřů.

AJ verze

Shen bude efektivně plnit své povinnosti rváče na horní lince i mezi příšerami v džungli. Určitě by se nemělo zapomínat na jeho potenciál jako podpory. Jeho všestrannost je obrovská, tak se nechme překvapit, kam ho v LCS uvidíme. Pro více novinek z League of Legends navštivte náš Facebook.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Shen - Ninja s novou výbavou

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. První trailer na Red Dead Redemption 2 příliš neprozrazuje, ale je čím se kochat

  2. Na Razer AFK v Berlíně jsme se zúčastnili odhalení epického Razer Blade Pro

  3. Prodej lístků na MČR zahájen, známe harmonogram

  4. Rozhovor: Jednou bych se chtěla živit tvorbou kostýmů, prozradila nám cosplayerka Verča

  5. KeSPA StarCraft ProLeague po 14 letech definitivně končí

  6. Do roku 2018 obdrží Arma 3 ještě 5 DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.