reklama

Shen - Ninja s novou výbavou

Další vylepšený šampion příchází na scénu League of Legends.

Shen - Ninja s novou výbavou - anotační foto

Shen FOTO: Riot Games

Shen je odolný šampion využívající energii a přebíjecí doby. Jeho největší výhoda je všestrannost, která může přinést klíčovou výhodu vašemu týmu. Jeho ulti a provokace lehce obrátí šarvátky ve Váš prospěch hned po tom, co na druhé straně mapy dokázal rozdělovat tlak a rozbořit soupeřovu věž.

ČJ verze

Nový upravený Shen vypadá na šampiona, který lehce sebere vítr z plachet zabijákům, díky kombinaci svých defenzivních schopností. Obrané založení mu však dovolí postavit se ostatním tankům při rozdělování tlaku na sólo lajně. Navíc v týmových bojích skvěle plní funkci rozvraceče (disrupter) a upoutává pozornost svých soupeřů.

AJ verze

Shen bude efektivně plnit své povinnosti rváče na horní lince i mezi příšerami v džungli. Určitě by se nemělo zapomínat na jeho potenciál jako podpory. Jeho všestrannost je obrovská, tak se nechme překvapit, kam ho v LCS uvidíme. Pro více novinek z League of Legends navštivte náš Facebook.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Shen - Ninja s novou výbavou

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Gabe promluvil, Valve pracuje na nové hře

  2. Byly odhaleny další změny u vozidel v Balance 2.0

  3. Dva týmy to dotáhly na Intel Extreme Masters

  4. Druhý betatest Revelation Online nabídl pořádnou dávku MMO

  5. Hearthstone turnaj středních škol v pátek navštívil Českolipské gymnázium

  6. Snax opět předvedl svou magii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.