reklama

Crowfall testuje lego stavebnici

Tvůrčí tým nestaví sněhuláky, zato by rádi do hry zapojili unikátní systém pro výstavbu architektonických celků.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

Inovativní ArtCraft Entertainment, stojící za příslibem jménem Crowfall, přišel s novou myšlenkou, kterou by rád zapojil do hry. Týká se stavby budov v již zmíněné MMORPG, kdy je cílem hráčům umožnit co nejvstřícnější stavební systém, který by „vranám“ umožnil vytvořit vlastní, originální architektonické celky přesně tak, jak si představují. Ba co víc, je nutné promyslet, kdo bude moci být stavitel a do jaké míry. Video, které nadšence s tímto nápadem seznamuje, vyobrazuje přehršel shodně orientovaných otázek.

Vše souvisí se vším

Samotná idea o kupříkladu možném zrcadlení částí 3D „skládačky“, jejich otáčení a umožnění vytvoření vlastního uspořádání, tedy i půdorysu, je víc než obsáhlá. Tvůrčí tým aktuálně přemýšlí, jak mnohá úskalí s touto případnou změnou spojená překonat. Nicméně žádná budova nikdy nevisela volně ve vzduchoprázdnu a ArtCraft Entertainment si je toho moc dobře vědom. Zasazení konečného celku do krajiny je další výzvou v jejich narůstajícím seznamu, které se budou muset postavit. Otáčení budovou samotnou, jak rozčlenit terén, aby takový úkon vůbec šel provést…to vše znamená případný radikální zásah do technické struktury hry.

Sliby, chyby

V žádném případě ArtCraft Entertainment nechce své fanoušky zklamat. Proto již ve zprávě zveřejněné na oficiálních stránkách Crowfall zdůrazňují, že tato myšlenka je pouze a právě to – myšlenka. Idea, kterou se teprve snaží sami pochopit a řádně uchopit v její komplexnosti, otestovat ji natolik, aby si mohli být jistí, co reálně proveditelné je a co ne. A především zdali by konečný výsledek stál za všechnu námahu a změny nutné k začlenění lega stavebnice. Bezpochyby ještě o tomto tématu fanoušci uslyší, neménně pak o konečném rozsudku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Crowfall testuje lego stavebnici

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. PlayerUnknown's Battlegrounds za svůj první víkend v early access vydělalo 11 milionů dolarů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.