Crowfall testuje lego stavebnici

Tvůrčí tým nestaví sněhuláky, zato by rádi do hry zapojili unikátní systém pro výstavbu architektonických celků.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

Inovativní ArtCraft Entertainment, stojící za příslibem jménem Crowfall, přišel s novou myšlenkou, kterou by rád zapojil do hry. Týká se stavby budov v již zmíněné MMORPG, kdy je cílem hráčům umožnit co nejvstřícnější stavební systém, který by „vranám“ umožnil vytvořit vlastní, originální architektonické celky přesně tak, jak si představují. Ba co víc, je nutné promyslet, kdo bude moci být stavitel a do jaké míry. Video, které nadšence s tímto nápadem seznamuje, vyobrazuje přehršel shodně orientovaných otázek.

Vše souvisí se vším

Samotná idea o kupříkladu možném zrcadlení částí 3D „skládačky“, jejich otáčení a umožnění vytvoření vlastního uspořádání, tedy i půdorysu, je víc než obsáhlá. Tvůrčí tým aktuálně přemýšlí, jak mnohá úskalí s touto případnou změnou spojená překonat. Nicméně žádná budova nikdy nevisela volně ve vzduchoprázdnu a ArtCraft Entertainment si je toho moc dobře vědom. Zasazení konečného celku do krajiny je další výzvou v jejich narůstajícím seznamu, které se budou muset postavit. Otáčení budovou samotnou, jak rozčlenit terén, aby takový úkon vůbec šel provést…to vše znamená případný radikální zásah do technické struktury hry.

Sliby, chyby

V žádném případě ArtCraft Entertainment nechce své fanoušky zklamat. Proto již ve zprávě zveřejněné na oficiálních stránkách Crowfall zdůrazňují, že tato myšlenka je pouze a právě to – myšlenka. Idea, kterou se teprve snaží sami pochopit a řádně uchopit v její komplexnosti, otestovat ji natolik, aby si mohli být jistí, co reálně proveditelné je a co ne. A především zdali by konečný výsledek stál za všechnu námahu a změny nutné k začlenění lega stavebnice. Bezpochyby ještě o tomto tématu fanoušci uslyší, neménně pak o konečném rozsudku.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Crowfall testuje lego stavebnici

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.