reklama

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Dlouholetý hráč a fanoušek Ubisoftu Elijah Wood propojí filmové a herní prostředí skrze virtuální realitu.

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem FOTO: Gage Skidmore

Vedení společnosti SpectreVision, kterou založili Elijah Wood, Daniel Noah a Josh C. Waller, na filmovém festivalu Sundance oznámilo, že navazují spolupráci s Ubisoftem. Toto spojení dá vzniknout tvorbě, vývoji a následné produkci obsahu ze světa interaktivní virtuální reality. 

"Jsme z partnerství s Ubisoftem, společností na vrcholu herního průmyslu, nadšeni," říká CEO SpectreVision Lisa Whalen. Spojení filmového a herního prostředí není nic neobvyklého, přesto ale nový formát virtuální reality nabízí zcela nový rozměr pro vyprávění příběhů. Rozličnost portfolia herních titulů Ubisoftu z něj činí ideálního partnera pro kreativní tvorbu SpectreVision, z jejichž dílny, specializující se na hororový žánr, jste mohli vidět například filmy A Girl Walks Home Alone At Night či Cooties. 

“Jako dlouholetý hráč jsem nejprve a především fanouškem a obdivovatelem Ubisoftu,” dodává k novému partnerství Elijah Wood. “Takže spolupracovat s nimi ve světě virtuální reality je naprosto skvělé.”

Tým SpectreVision bude spolupracovat se jedním z Ubisoft studií, které sídlí v kanadském Montrealu. Je jím FunHouse. Pokud vám toto jméno nic neříká věřte, že se nejedná o žádnou malou dceřinnou pobočku. Studio FunHouse bylo založeno v roce 1997 a přestože zde měly původně vznikat vedlejší projekty, světu přineslo legendy jako Prince of Persia, Far Cry, Watch Dogs či sérii Assassin´s Creed a dnes v něm pracuje přes 2600 zaměstnanců.

Pro hráče spojení těchto dvou společností znamená jediné - příslib kvalitního zážitku v interaktivní realitě. A na ten si s radostí počkáme.

Témata: Ubisoft
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Má Assassin's Creed Origins na to, aby překonal Black Flag?

23.08.2017 11:42 Assassin's Creed IV: Black Flag byl opravdu unikátní hrou. Podobným dojmem zatím působí i Origins.…

Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

23.08.2017 11:37 Aktualizováno Dlouho slibovaná příběhová kampaň už brzy dorazí! O čem bude? Jaké má CD Projekt RED plány s…

Brink přechází na free-to-play model

23.08.2017 09:55 Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i…

Vyzkoušejte si zdarma Rainbow Six Siege

23.08.2017 09:31 Pokud jste ještě nezkoušeli jednu z nejhranějších multiplayerových stříleček současnosti, tak…

Související:

Nejčtenější články

  1. Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

  2. Proveďte svou civilizaci od pravěku až do středověku

  3. Byl oznámen nový díl Age of Empires! Víme o něm všechno

  4. Pět nejhorších načítacích obrazovek. Tohle si tvůrci mohli odpustit

  5. Pět nejlepších středověkých her, které kdy vyšly

  6. Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.