reklama

Nový výběr šampionů bude za týden v našich klientech

Konečně jsme se dočkali! Nový výběr šampionů je tady. Po úspěšném testování v PBE přichází dlouho očekávaná aktualizace i do našich klientů.

Nový výběr šampionů bude za týden v našich klientech - anotační foto

Top 1 esport hra - League of Legends FOTO: Riot Games

Těsně před začátkem 6. sezóny nám Riot Games nadělí úžasnou proměnu výběru šampionů (Champion Select). Po dvou letech práce se v aktualizaci 6.1 dočkáme jak grafické, tak strategické úpravy základního kamene každého zápasu. Výběr šampionů bude přehlednější, zábavnější a zapojí do před zápasové fáze všechny členy týmu. O dalších změnách a novém výběru šampionů si můžete přečíst zde.

League of Legends

BETA formát Sestav tým bude zrušen | foto: Riot Games

V Riot Games pracovali na této změně již od roku 2013, ale teprve teď, prošel konečný produkt testovacím prostředím. Díky předběžnému nahlášení šampionů (pick) a distribuovaným zákazům (ban) mají mužstva přehled o volbách spoluhráčů mohou lépe spolupracovat a cíleně vybírat týmovou kompozici. 

Nový systém výběru šampionů budeme v Evropě moci vyzkoušet nejprve v normálním draftu (v Severní Americe a Turecku i v hodnoceném draftu) dne 13.1.2016. S touto změnou přijde také deaktivace fronty Sestav tým z našich klientů. Ta sloužila jako BETA verze pro sběr dat k vytvoření této nové verze. Další novinky ze světa League of Legends najdete zde.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Nový výběr šampionů bude za týden v našich klientech

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. OMEN Komunitní bitva – ukaž, kdo je lepší a vyhraj

  2. Watch Dogs 2 představuje zápletku, parťáky a záporáka Dušana

  3. Sumerové pod vedením Gilgameše budou v Civilization VI ideálním spojencem do války

  4. Skvělé hry potřebují skvělý hardware. Třeba Lenovo Ideacentre Y900

  5. Firewatch se podívá na filmová plátna

  6. V páté epizodě Hitmana míří agent s číslem 47 do Colorada

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.