reklama

Nový výběr šampionů bude za týden v našich klientech

Konečně jsme se dočkali! Nový výběr šampionů je tady. Po úspěšném testování v PBE přichází dlouho očekávaná aktualizace i do našich klientů.

Nový výběr šampionů bude za týden v našich klientech - anotační foto

Top 1 esport hra - League of Legends FOTO: Riot Games

Těsně před začátkem 6. sezóny nám Riot Games nadělí úžasnou proměnu výběru šampionů (Champion Select). Po dvou letech práce se v aktualizaci 6.1 dočkáme jak grafické, tak strategické úpravy základního kamene každého zápasu. Výběr šampionů bude přehlednější, zábavnější a zapojí do před zápasové fáze všechny členy týmu. O dalších změnách a novém výběru šampionů si můžete přečíst zde.

League of Legends

BETA formát Sestav tým bude zrušen | foto: Riot Games

V Riot Games pracovali na této změně již od roku 2013, ale teprve teď, prošel konečný produkt testovacím prostředím. Díky předběžnému nahlášení šampionů (pick) a distribuovaným zákazům (ban) mají mužstva přehled o volbách spoluhráčů mohou lépe spolupracovat a cíleně vybírat týmovou kompozici. 

Nový systém výběru šampionů budeme v Evropě moci vyzkoušet nejprve v normálním draftu (v Severní Americe a Turecku i v hodnoceném draftu) dne 13.1.2016. S touto změnou přijde také deaktivace fronty Sestav tým z našich klientů. Ta sloužila jako BETA verze pro sběr dat k vytvoření této nové verze. Další novinky ze světa League of Legends najdete zde.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Nový výběr šampionů bude za týden v našich klientech

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. První trailer na Red Dead Redemption 2 příliš neprozrazuje, ale je čím se kochat

  2. Na Razer AFK v Berlíně jsme se zúčastnili odhalení epického Razer Blade Pro

  3. Prodej lístků na MČR zahájen, známe harmonogram

  4. Rozhovor: Jednou bych se chtěla živit tvorbou kostýmů, prozradila nám cosplayerka Verča

  5. KeSPA StarCraft ProLeague po 14 letech definitivně končí

  6. Do roku 2018 obdrží Arma 3 ještě 5 DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.