Kauza smazaných kopií Far Cry 4 pokračuje. Klíče byly nakoupeny kradenými kartami

Kauza smazaných kopií her Far Cry 4 na Uplay účtech, o které jsme vás informovali již dřáve, nabírá na obráztkách. Ubisoft tvrdí, že klíče, které přeprodávali neoficiální prodejci, byly nakoupeny ukradenými kreditními kartami.

Far Cry 4

Far Cry 4 FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft, který se k celé věci vyjádřil, v aktualizaci oznámení uvedl, že zákazníci v podstatě disponují ukradeným majetkem. "Důrazně doporučujeme, aby hráči kupovali klíče pouze z Uplay obchodu nebo od důvěryhodných prodejců," uvedla firma v prohlášení podle serveru Game Informer.

"Spolupracujeme s autorizovanými prodejci a pokračujeme v identifikaci a deaktivaci podvodně získaných klíčů. V tomto případě můžeme potvrdit, že aktivační klíče byly nedávno zakoupeny od společnosti EA za použití ukredených kreditních karet a následně byly znovu přeprodány. Zákazníci, kterých se tato situace týká, by měli požádat svého prodejce o vrácení peněz," stojí dále v prohlášení.

Jedna ze společností, která se s tímto problémem potýká, je obchod Kinguin. Ten ale tvrdí něco jiného: "Smazané hry pochází přímo od licencovaných distributorů a jejich původcem je tedy sám vydavatel," řekl marketingový ředitel Kinguin Bartłomiej Skarbiński serveru Game Informer.

Do sporu se ale vložila sama společnost EA, která slova Ubisoftu potvrdila. "Mnoho aktivačních klíčů pro produkty společnosti Ubisoft bylo zakoupeno pomocí ukradených kreditních karet," potvrdila serveru společnost.

Podobně jako Ubisoft i EA doporučuje zákazníkům obracet se na prodejce, zároveň dodává varování a důrazně doporučuje, aby zákazníci nakupovali klíče pouze na ověřených a autorizovaných obchodech.

Témata: Ubisoft | EA | Far Cry 4
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kauza smazaných kopií Far Cry 4 pokračuje. Klíče byly nakoupeny kradenými kartami

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.