K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Kauza smazaných kopií Far Cry 4 pokračuje. Klíče byly nakoupeny kradenými kartami

Kauza smazaných kopií her Far Cry 4 na Uplay účtech, o které jsme vás informovali již dřáve, nabírá na obráztkách. Ubisoft tvrdí, že klíče, které přeprodávali neoficiální prodejci, byly nakoupeny ukradenými kreditními kartami.

Far Cry 4

Far Cry 4 FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft, který se k celé věci vyjádřil, v aktualizaci oznámení uvedl, že zákazníci v podstatě disponují ukradeným majetkem. "Důrazně doporučujeme, aby hráči kupovali klíče pouze z Uplay obchodu nebo od důvěryhodných prodejců," uvedla firma v prohlášení podle serveru Game Informer.

"Spolupracujeme s autorizovanými prodejci a pokračujeme v identifikaci a deaktivaci podvodně získaných klíčů. V tomto případě můžeme potvrdit, že aktivační klíče byly nedávno zakoupeny od společnosti EA za použití ukredených kreditních karet a následně byly znovu přeprodány. Zákazníci, kterých se tato situace týká, by měli požádat svého prodejce o vrácení peněz," stojí dále v prohlášení.

Jedna ze společností, která se s tímto problémem potýká, je obchod Kinguin. Ten ale tvrdí něco jiného: "Smazané hry pochází přímo od licencovaných distributorů a jejich původcem je tedy sám vydavatel," řekl marketingový ředitel Kinguin Bartłomiej Skarbiński serveru Game Informer.

Do sporu se ale vložila sama společnost EA, která slova Ubisoftu potvrdila. "Mnoho aktivačních klíčů pro produkty společnosti Ubisoft bylo zakoupeno pomocí ukradených kreditních karet," potvrdila serveru společnost.

Podobně jako Ubisoft i EA doporučuje zákazníkům obracet se na prodejce, zároveň dodává varování a důrazně doporučuje, aby zákazníci nakupovali klíče pouze na ověřených a autorizovaných obchodech.

Témata: Ubisoft | EA | Far Cry 4
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kauza smazaných kopií Far Cry 4 pokračuje. Klíče byly nakoupeny kradenými kartami

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.