reklama

Druhé DLC do Far Cry 4 přidává mise a zbraně

Dva týdny po prvním DLC přichází do populárního Far Cry 4 z dílny Ubisoft druhý přídavek s názvem Hurk Deluxe. Podívejte se, co obsahuje.

Far Cry 4

Far Cry 4 FOTO: Ubisoft Entertainment

Druhé DLC rozšíří původní hru zejména o pět nových misí. V Hurk’s Redemption budete ve třech single-playerový misích zachraňovat Hurka z vězení. V misi Yak Farm zachráníte Yakovu farmu před nájezdy jednotek Pagan Mina av misi Blood Ruby objeví Pagan Min vzácný drahokam.

Představí se nám ale i několik nových zbraní. Jednou z nich bude harpuna, která rozšíří škálu možností, jak zabíjet vaše nepřátele. Kromě ní se do hry dostane také dvouhlavňová brokovnice, Arena Machete, pistole Sandman 1911 a těžký kulomet Driller PKM Gun.

DLC je k dostání na Steamu a Uplay za 7,49 euro.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Druhé DLC do Far Cry 4 přidává mise a zbraně

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.