reklama

Neoficiální přeprodejci klíčů se vyjadřují k akci Ubisoftu

Pokud jste si koupili PC verzi Far Cry 4 u prodejců jako Kinguin nebo G2A, určitě jste si všimli, že už ji ve své knihovničce na Uplay nemáte. Ubisoft totiž začal zasahovat proti těmto neoficiálním přeprodejcům a smazal veškeré klíče, které byly získány neoficiální cestou. Nyní se konečně začaly k celé kauze vyjadřovat všechny strany, jak Ubisoft, tak i obchodníci.

Far Cry 4

Far Cry 4 FOTO: Ubisoft Entertainment

„Pravidelně deaktivujeme cd klíče, které byly získány podvodem a následně prodány,“ řekl Ubisoft serveru gameinformer.com. To jen potvrzuje zprávy, které zaplavily v poslední době internet.

Jako první se k incidentu vyjádřil online obchod Kinguin, který už měl jednou podobný problém s klíči. V minulosti nakoupili klíče přes charitativní akci Humble Bundle, které následně prodávali za vyšší cenu.

„Současný případ s Ubisoft klíči škodí jen a jen hráčům. Deaktivované klíče jsme koupili přes licencované distributory, takže původ klíčů je na vydavateli a ne na nás,“ řekl Kinguin o celé situaci. Každopádně těm, co si Far Cry 4 koupili, nabídli, že jim vrátí peníze na jejich Kinguin účet, ze kterého si budou moct koupit jinou hru.

Před několika hodinami se taktéž k incidentu vyjádřil druhý velký online obchod, G2A.

„Jak někteří z vás možná ví, Ubisoft přijal určitě opatření k hrám, které nejsou přímo od vydavatele, přes jejich obchod. Takové hry následně z účtu deaktivuje. Není to chyba G2A, každopádně jsme si velmi dobře vědomi tohoto problému, proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom hráčům ztrátu kompenzovali,“ napsali na svou Facebook zeď.  

 
Témata: Ubisoft | Far Cry 4
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Neoficiální přeprodejci klíčů se vyjadřují k akci Ubisoftu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.