reklama

Český YouTuber překonal hranici 200 tisíc odběrů

Česká komunita YouTube fanoušků má na poli herní scény další veliký úspěch. Známý autor herních videí Jiří Král překonal hranici dvou set tisíc odběratelů a zařadil se tak mezi elitu tuzemské herní scény.

Známý český YouTuber a Let's Player Jirka Král

Známý český YouTuber a Let's Player Jirka Král FOTO: Reprofoto YouTube

Sám Jiří se na svém Facebookovém profilu k tomuto milníku vyjádřil takto: "Díky moc, že sledujete, komentujete lajkujete a sdílíte moje videa!" U YouTuberů bývá zvykem, že podobné úspěchy oslavují "speciály". Král se této tradice hodlá držet, což potvrdil i přímo v komentářích: "Bude Speciál LIVE na začátku února. Vše ještě upřesním!" Jeho kanál se tak stal jedním ze sedmnácti, jenž se dokázaly přehoupnout přes hranici 200 tisíc odběratelů.

Tato internetová celebrita zažívá v poslední době velmi rušné období. Za jeho mediální začátek můžeme považovat účast v reality show Farma. Po té se přesunul na YouTube, kde jeho kanál patří k těm nejsledovanějším na československé scéně. Jde taky o jeden z nejrychleji rostoucích kanálů - každý týden přibude průměrně 4 380 odběratelů.

Své dosavadní úspěchy na poli internetu krásně shrnuje sám Jirka Král ve svém videu, jenž nese název "Jirka - Nejlepší rok mého života [2014]".

Jeho nejnovějším projektem je nový oficiální web www.jirkakral.cz, který má za cíl prohloubení interakce s fanoušky.

 
Témata: Jirka Král
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Český YouTuber překonal hranici 200 tisíc odběrů

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.