K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Blade & Soul lednová ratolest – známe datum

Tak dlouho zapálenci pro tuto MMO čekali v bojovém postoji, zjišťovali informace na kdejakých fórech a stránkách, šťourali špičkou ostří svých zbraní v kdejaké škvírce, aby pootevřeli brány, skrývající tajemství datumu vydání. Už nemusí.

Blade & Soul

Blade & Soul FOTO: NCSOFT

Právě dnes NCSoft oznámil, že pro hráče ze Severní Ameriky a Evropy bude datum 19. listopadu důvodem k oslavě. Nicméně místo ohňostrojů a návštěv barů se dá očekávat, že komunita věrná této hře zasedne za své počítače. Ostatně, kdo by si nechal ujít start doslova vymodleného díla.

Blade & Soul svátky

Zelená oficiálnímu vypuštění hry naskočí 19. listopadu v 6 hodin našeho času. Předcházet mu ale budou ještě rezervace jmen pro všechny, kteří si zakoupili Disciple či Master Pack. Tyto rezervace se budou konat již 11. ledna. Pokud patříte mezi majitele Founder’s Packu, můžete využít možnosti náskoku ve hře, kdy vám Blade & Soul bude otevřena od 15. ledna.

Beta zóna

Teď už víme konkrétní datum, na který si můžeme brousit si drápky. To ale neznamená, že musíme odhodit příležitost zúčastnit se další víkendové bety Blade & Soul, která odstartuje 24. listopadu a skončí 30. listopadu.

Pokud jste na Blade & Soul narazili teprve nyní, na oficiální stránky hry vám poskytnou všechny potřebné informace včetně možnosti se zapsat pro účast v betách.

Témata: Blade & Soul | MMO
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blade & Soul lednová ratolest – známe datum

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.