reklama

The League of Explorers: Blizzard nám nahrává do karet

Rádi poodhalujete roušku minulosti, objevujete dávno zapomenutá místa? Možná si při tom také čas od času dopomůžete k nějakému tomu starodávnému pokladu? Za pouhé čtyři dny může začít vaše další dobrodružství.

Brann Bronzebeard

Brann Bronzebeard FOTO: Blizzard Entertainment

Heartstone jistě nemusím nikomu představovat. Co ale bude za pár dní jeho novou součástí a kde bude příležitost rozvíjet Indiana Jonese skrytého v každém z nás, to si můžete detailně připomenout článkem mého kolegy.

The League of Explorers ani vy nebudete muset čekat o moc déle

Dosud nepoznané krásy a tajemství Azerotu začneme odkrývat již 13. listopadu a ostřílený lovec pokladů Brann Bronzebeard je spolu se svojí tlupou připraven postavit se všem nástrahám, na které takové bádání nikdy není skoupé.

Nejdůležitější je samozřejmě uchovat Staff of Origination co nejdál od spárů špinavců, kteří nemají s tímto artefaktem dobré úmysly ani co by se za nehet vešlo. Na pomoc nebo naopak jako nové nástrahy Blizzard nahrál do již existujícího seznamu řadu nových karet, které stojí za to si prostudovat, protože budou dealbreakerem při vašem postupu či porážce.

Honba za do dáli se blyštící odměnou – a především Staff of Origination – zdaleka nebude postrádat akci. Svět Azerotu je totiž plný odvážlivců, kteří by si rádi dopomohli k moci a lepší finanční situaci. A tak se krom pastí nastražených pradávnými civilizacemi k ochraně jejich bohatství budete muset utkat s dalšími pokladu-lačnými jedinci a hladovými monstry.

Co si přibalit pod klobouk

Vaše odhodlání, dobrá strategie a pověstná kapka štěstí je to, co vám dopomůže k vítězství. Připravte se na své velké dobrodružství a vrhněte se do něj jako dravá šelma, protože Staff of Origination potřebuje svého ochránce, který artefakt vysvobodí z lesa lačných a hamižných rukou natahujících se jeho směrem.

Při honbě za dalšími podrobnostmi máte příležitost využít oficiální stránky.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: The League of Explorers: Blizzard nám nahrává do karet

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.