K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Launch trailer na Star Wars Battlefront prezentuje souboje ve vesmírném stylu

Multiplayerové hříčka Star Wars Battlefront k nám zavítá již 19. listopadu, pro fanoušky je to ale urputná doba. Čekání nám alespoň zkrátil dvouminutový launch trailer.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Studio DICE je se svým titulem Star Wars Battlefront snad nejsledovanější ve své historii. Pozornost k němu upínají jak fanoušci jejich minulých Battlefieldů, tak fanoušci Star Wars. Aby nám bolest z nekonečného čekání alespoň krapet zmírnilo, vydalo nový launch trailer, který prezentuje bitvy ve velkém.

V průběhu traileru se nám ukázaly snad všechny očekávané propriety. Kouknou na nás všelijaké stroje, ikoničtí hrdinové a to na lokacích jako je Endor, Tatooin či Hoth. V hezké grafice se bitvy prezentovaly v takovém rozsahu, že člověk už jen se slzou v oku vzpomíná na úžasné rozpětí boje na Hothu v otevřené betě.

Jak se v době vydání bude Star Wars Battlefront prezentovat dosud nemůžeme určit, zjistíme to ale již 19. listopadu, kdy se podívá na PC, Xbox One a PS4. Na Xboxu One si ho budou moci členové EA Access zahrát již 12. listopadu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Star Wars Battlefront prezentuje souboje ve vesmírném stylu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.