První vlny hráčů získaly přístup k betě Overwatche

Včera večer se několika várkám šťastlivců, kteří projevili zájem o beta testování Overwatche, na Battle net účtech objevila nová, zářivá ikonka této napjatě očekávané novinky z dílen Blizzardu.

Overwatch

Overwatch FOTO: Blizzard Entertainment

Overwatch jste si u nás mohli doposud poprvé vyzkoušet jen na Road to Blizzcon 2015, který se konal v pražské O2 Aréně během prvního říjnového víkendu. Na dva zápasy, které nechali pořadatelé každý tým odehrát, se stály i více než hodinové fronty, pozvolna opadající jen ve večerních hodinách, těsně před ukončením akce. 

Tým redakce Gamifique si novinku od Blizzardu stihl zahrát hned několikrát a to v hojném počtu redaktorů. Naše první dojmy ze hry si můžete přečíst v předešlém článku, který jsme tomuto tématu věnovali. 

Ve videu, vydaném při příležitosti spuštění beta testování, vás Jeff Kaplan provede vším, co od bety Overwatche můžete očekávat a prozradí i důvod, proč se většině natěšených fanoušků ona vytoužená ikonka neobjevila v seznamu jejich her.

Od Overwatche prozatím neočekávejte dokonalost. Jak tomu u oldschoolových betaverzí bývá, občas narazíte na nějaký ten bug či nesrovnalost a čekají vás i některé z pro Blizzard tak typických drastických změn.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První vlny hráčů získaly přístup k betě Overwatche

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.