reklama

SKT1 zkompletovalo sbírku triumfů

Těžká cesta do finále MSI přinesla sladké ovoce pro korejský tým SK Telecom T1

MSI

MSI FOTO: Riot Games

Turnaj MSI je jednou ze dvou velkých, herních akcí pořádaných firmou Riot Games, producentem hry League of Legends. Kromě Mistrovství Světa je to tedy jedna z nejlepších možností k porovnání sil jednotlivých soutěžních regionů.

Tento ročník byl ve znamení domácího týmu Royal Never Give Up (RNG), který prolétl základní skupinou a byl zastaven, až ve vyřazovacích bojích. Mnozí se domnívali, že právě RNG zneškodní slavný tým z korejské LCK, ale nestalo se tak. SK Telecom T1 ukázal, že semifinálové série ovládá dokonale a do finále se probojoval s lehkostí jim vlastní.

Z druhé strany semifinálového pavouka se do sebe zakousli malá překvapení MSI. Region Severní Ameriky se postavil taiwanské LMS, která jen těžko odolávala vyspělé taktické hře týmu CLG. Historicky podceňovaný tým si kontrolovanou hrou prorazil cestu do finále turnaje, ve kterém se měl postavit nejúspěšnějšímu týmu planety.

Samotné finálové klání ovládlo SKT1 bez větších problémů. CLG hrálo útočnou hru a tlačilo svého soupeře do nevýhodných pozic. Naneštěstí během rotací po mapě dělalo nevynucené chyby. Momentální světoví šampioni si svou vyrovnanou hrou znovu podmanili světové hodnocení a poprvé v historii získali trofej pro vítěze MSI.

img-responsive

SKT1 na MSI | foto: Riot Games

SKT1, jako historicky první tým, zkompletoval sbírku triumfů ze všech hlavních League of Legends turnajů. Navíc obhájil pozici korejské LCK jako nejsilnějšího regionu následovaný čínskou LPL a americkou NA LCS. 

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: SKT1 zkompletovalo sbírku triumfů

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.