reklama

Videa

World of Tanks - What Real Men Choose (2:25) | video: YouTube

Dolph Lundgren se vydává na dobrodružství za znovuobjevením mužnosti

14.03.2017 v 21:30 – Komerční sdělení

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kdysi dávno svět věděl, co to znamená mužnost - zvedání těžkých vah, kácení stromů nebo tunění svého auta. Kam to ale všechno zmizelo? Frappuccina? Skinny jeans? Ztratili jsme snad svoji mužnost?

Přesně tuto otázku se snaží v nejnovější reklamě na World of Tanks zodpovědět Dolph Lundgren. Vydal se na cestu za objevením činnosti, kterou si volí muži jako svoje hobby v dnešním změkčilém světě.

A jak tvůrci reklami vysvětlují - je to obtížná mise, jenž vyžaduje "skutečného" chlapa, který bude mít mysl stejně silnou jako jeho tělo. Při svém dobrodružství se tak Lundgren stane kuchařem, DJem, vyzkouší meditaci nebo se i dokonce vydá do světa virtuální reality.

Nakonec však tato výprava končí ve chvíli, kdy je Lundgrenovi ukázána hra World of Tanks, ve které svoji mužnost může ukojit za zvuků pohybujících se válečných strojů a výstřelů z jejich zkázu přinášejících děl.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Dolph Lundgren se vydává na dobrodružství za znovuobjevením mužnosti

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.